Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

9.osztályos vagyok,most kezdtem a gimnáziumot!

És az egyik osztálytársam teljesen az ideálom és annyira jó fej :(

Tudom,hogy osztálytárssal nem jó kikezdeni,de nekem ezzel sose volt rossz tapasztalatom (de persze megértem,ha valaki szerint ez nem jó ötlet)!

Hogyan vonjam fel magamra a figyelmét?

15/L



2016. szept. 5. 18:18
 1/6 2-es vagyok ***** válasza:
100%

Ülj le mellé és beszélgess vele :)

(Viccelek: kérd el a cerkáját, mond neki hogy kihegyeznéd. Tudod, gyenge, de mindig is siralmas humorom volt)

2016. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat,keress közös hobbit,ha rossz tanuló,akkor ajáld fel,hogy segítesz neki stb.Kérdesz meg tőle,hogy jár-e ilyen "körökre"(foglalkozás,pl:modelezző szakkör stb.)

Remélem segítettem,sok sikert!:)

2016. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor kérdezed még meg? xD
2016. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocs, de mit értesz az alatt, hogy sose volt rossz tapasztalatod? Most kezdted a gimit, megsúgom, hogy ahogy komolyodnak a dolgok úgy komolyodnak a pofáraesések és a legutóbbi 4 éves periódus amiben tapasztalhattál volna negatívat 11 éves korodban kezdődött... Ha felvállalod hogy minimum furák lesznek a dolgok az elkövetkező pár évben akár osztály szinten is közöttetek, akkor próbálkozz bátran, de azért fontold meg. Továbbá szeptember 5 van, ergo maximum 4 napja ismered a srácot és már az ideálod? Szánj rá egy kis időt hogy jobban megismerd szerintem... Mivel ezalatt időt töltötök közösen és ő is megismer téged, ez kiszűri a hibalehetőségeket is valamennyire és közelebb is hoz hozzá. Tartsd szem előtt, hogy ennyi ismeretség után még nem biztos hogy az akinek gondolod akármilyen helyes és jó fej is. Kicsit több az emberek személyisége általában ennyinél :)
2016. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legyél vele te is jó fej! Amúgy meg jó neked!
2016. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

#4

Nyilván tudom,hogy mi az ideálom kinézetre stb.Meg azóta is jóba vagyunk,nagyon kedves,jó fej :D

Ja és egyrészt az előző sulimba jártam egy osztálytársammal 6.-7.-ben és 8.ban is megmaradt a jó viszony,gyakorlatilag szinte ugyanez volt barátnőmmel is meg másoktól is csak jókat hallottam szakítás után..

Tudom,hogy ez építő kritika,köszönöm is,hogy szeretnétek"jobb útra téríteni"!De tudom mit csinálok és a kérdésemre szerettem volna mindenkitől választ kapni :)

2016. szept. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!