Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
8-asok lettünk.. Már vagy 5-6. Óta tetszik. És most már szerelmes is vagyok belé. Mostanában többet is beszél velem, skypeon, és suliban is, de sulin kivül nem szoktunk találkozni se. Már 6. Óta folyton lolozunk, gamerkedünk. És mindig ő hív fel. Nem a haverjait hanem engem, ez jelent valamit? Ha félre hívom a suliba akkor se merném neki elmondani. Mitévő legyek? 14/L

2016. szept. 5. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Szia!:) Ha tőlem fogadsz meg egy jó tanácsot akkor osztálytárssal soha semmit. Tapasztalatból mondom. Én elmondtam anno osztálytársamnak, hogy tetszik, nagyon jó barátok voltunk. Utána 2 évig kínosan kerülgettük egymást. Szerintem várj 8. végéig és ha továbbra is tartjátok a kapcsolatot akkor mondd el neki, mert utána már nem kell, hogy kínos legyen. :) 17/L
2016. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom..Lehet Ugyan abba a suliba megyünk tovább tanulni. Akkor? :D
2016. szept. 6. 06:47
 3/6 zsombor1969 ***** válasza:
Mondd el.;)
2016. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha álmodban félrehívnálak a suliban, és azt mondanám neked, hogy szerelmes vagyok beléd, az jó vagy rossz álom lenne?"

Ha azt mondja, hogy jó álom lenne, akkor elmondhatod neki, hogy jó, mert ez a helyzet a valóságban is. Ha azt mondja, hogy fúúúj, ne már... szerintem akkor is szeret téged ő is (különben nem keresne annyit), csak esetleg nem meri bevallani.

Ez viszonylag kockázatmentes, mit gondolsz? :)

Azt kizártnak tartom, hogy közömbös legyél neki.

Mondd el, mert később csak bánni fogod, ha nem, és rossz folyton azt kérdezgetni utólag, hogy mi lett volna, ha...

Drukkolok, de aztán majd meséld el, hogy mit reagált!

2016. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Álj oda elé az udvaron vagy valahol a sulibe és mondd ammi jön akkor tudni fogod én is nem rég vallotam szetelmet győzd le a féllelmed irj mi történt 11f
2016. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, köszi ezt megpróbálom, holnap. Csak az a gond, hogy van úgy hogy hülyéskedik, és akkor olyan kínos lenne :D
2016. szept. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!