Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek tetszene egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene egy Náci srác?

Figyelt kérdés
Nem,nem vagyok náci csak kíváncsi:D
2016. szept. 7. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
De tudom ááh megbolondultam
2016. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
# 9: Ő miért akarja a zsidókat bántani?
2016. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem bántanám őket kitelepíteném
2016. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%
# 13: Akkor nem is vagy igazi náci, csak valami olyasmi. Egy valódi náci ki akarná őket irtani, mert szerinte minden rosszért a világon a zsidók a felelősek.
2016. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
24%
Ami igaz is.Hitler is ki akarta őket telepíteni de alkoholista zsidóvédőnek nevezték
2016. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
33%
Ebbop nagyon nem kene viccet csinalni latszik meg gyerekek vagytok
2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nagyon bejönnek a hidegszőke (már-már fehér) hajú, kék szemű fiúk, tehát kb. minden második fiatal SS-tiszttől elájultam volna, ha abban a korban éltem volna és ha csak a külső csomagolás számított volna.

Mindemellett bolondulok a háborús filmekért, a világháborús témákért úgy általánosságban, katonák jöhetnek minden mennyiségben, nemzetiségtől függetlenül.

A belső tulajdonságokat tekintve elég összetett választ lehet csak adni erre a kérdésre. Már nem is tudom konkrétan ki, de egy II. vh-s amcsi veterán egyszer azt mondta, a kezdetek kezdetén meg volt győződve arról, hogy a náci ifjak a velejükig gonoszak és mind egy szálig megérdemlik a halált. Később rájött: "Egy amerikai és egy német közkatonát akkoriban csak az egyenruha különböztetett meg". Úgy vélte, sokuk akár jó barátja is lehetett volna egy párhuzamos univerzumban. Én is ezen az állásponton vagyok, egy amerikai is lehetett jó ember, rossz ember egyaránt, mint ahogy egy "fritz" is. Mindketten csupán a hazájukért és nem mellesleg az életükért harcoltak, nagy részük nem is tudott azonosulni az elvekkel amiket elméletileg szolgáltak. A németeknél maradva, még ha be is dőltek a náci propagandának, az sem csoda és nem róható fel nekik. Hitler remek politikus volt, pont. Sajnos. Egy hazafisággal túlfűtött, nem túl magas rangú, átlag Wehrmachtos katona csak annyira volt gyilkos, szörnyeteg, ésatöbbi, mint egy hasonló paraméterekkel rendelkező amcsi. Egy ilyen csávó ellen semmi kifogásom nem lett volna, hiába lobogott mellette a horogkeresztes zászló.

Ennyit a múltról, ezeket a neonáci dolgokat meg messziről kerülöm. Iszonyú fontos számomra a hazaszeretet, a politikai szélsőségekkel viszont engem mindenki hagyjon. Nyilván a mai világban, a mai körülmények között nem létesítenék szoros kapcsolatot (bármilyet) olyannal, aki a náci eszmékkel mélységesen egyetért, nem is kívánnám közelebbről megismerni... ha erre irányult a kérdés.

Fogalmam sincs mennyire szántad provokációnak, vagy ostoba viccnek, hogy feltetted, mindenesetre én komolyan vettem :D

16/L

2016. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

# 17: Az, hogy rossz ember volt-e a legtöbb német katona, de vehetünk egy átlag németet is abból a korból - most azokra gondolok, akik hittek is a nácizmusban, elég sokan voltak filozófiai kérdés, mert tény, hogy agymosottak voltak, de nem vagyok benne biztos, hogy ez felmenti őket. Mondom ezt úgy, hogy csak remélni tudom, hogy ha abban az időben éltem volna, lett volna annyi eszem, hogy nem dőlök be a propagandának.


Amúgy fura, hogy 16/L-ként ez érdekel téged, de örülök neki, hogy van ilyen lány is. A hozzád hasonló korú lányismerőseim - szinte kivétel nélkül - alap dolgokat nem tudnak a történelemről, de fiúk között is csak 1-2 embert ismerek, akikkel tudok ilyesmiről beszélgetni.


17/F

2016. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én környezetemben ez nem olyan kirívóan szokatlan, például az osztálytarsaim nagy részét érdekli a töri az óra keretein belül, csupán azon túl nem :) Amiatt azért szoktak furán nézni rám a barátnőim, hogy ők a Büszkeség és balítéletet nézik meg századszor, én pedig Az őrület határánt és A halál ötven óráját :D Mondanom sem kell, nem gyakran járunk együtt moziba...

Én sem sok mindenkivel beszélek mélyrehatóbban a témáról, néha egy-egy fiú elvitatkozik velem valamiről, de ez ritka.

(16/L)

2016. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

# 19: Nálunk a legtöbben töriórán kb. olyanokat mondanak felelés közben, hogy "Az első világháború előtt Németország volt a legnagyobb gyarmat." vagy meséli valaki az I. világháborút, és azt mondja, hogy "1916-ban Franciaország békét kötött Oroszországgal." (megtörtént esetek, van belőlük több is) Már sajnálom a tanárt, pedig eléggé szociopata egy állat, olyan Sztálin-féle, de velem nincs baja, és nekem se vele. :D


Büszkeség és balítélet? Még ha azt néznék nálunk is, én nem mondanék semmit, de A szürke ötven árnyalata sokkal népszerűbb az osztály lányainak körében.

2016. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!