Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon bejön külsőre belsőre is. Az osztályból kb. az összes fiúnak tetszik sőt még más osztálybol is vannak egy páran akinek bejön a csaj. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú aki bármit megtesz hogy megszerezze nyomul rá elhivja mindenhova mellé ül órán de a lány nem visszonozza de nem pattintja le mert nem akarja megbántani. Ez a fiú az egész osztályt idegesíti. Hogyan tudnám kideríteni hogy a lánynak ki tetszik? Nem lenne baj ha nem én vagyok az de legalább eltudnám felejteni és keresnék mást. De az is lehet hogy tetszek neki mert néha simogatja a (z) (oldalrafésült) hajamat órán is hátrafordul is megsimogatja a hajam meg elpirul amikor beszelünk mindig köszön egy nap 6-7szer is és nagyon jó lenne ha tetszenék neki. Csak nem merek odamenni önszántamból hozzá mert ott van a másik fiú aki nyomul rá (haverom) és vele sem akarok rosszba lenni. HOGY DERITSEM KI HOGY KIT SZERET TUDTOK TIPPEKET? Van egy másik lány akivel úgyszint szivesen járnék ő is mondta már sokszor hogy jól nézek ki ezzel a hajjal meg megsimogatta már de nem merek odamenni hozzá és beszélgetni vele csak néha hozzám szól és akkor én is próbálok vele kommunikálni de ha PL. Ül a hintaágyban (suliban szünetben) akk nem merek odamenni hozzá beszélni de FB-N tök jól megvagyunk mondta is hogy tök jo fej vaygok meg minden de a való életben valamiert nem merek odamenni;( TUDTOK TIPPEKET Hogy HOGYAN MERJEK VELE BESZÉLGETNI???

2016. szept. 8. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Belsőre is tetszik? 😱😱 te anya ég felboncoltad szegényt? 😱
2016. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1# XD fogyatékos

Am szerintem még próbálkozhatsz nála

2016. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem bonctoltam fel xD
2016. szept. 8. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
2# vagyok ráírsz fb-n hogy nincs e kedve elmenni sétálni vagy vmi ilyesmi
2016. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor netán megröngenezted vagy megcsonkítottad😨😱?
2016. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Hívd el randizni, ha élőben nem megy akk fbn(bar élőben jobb ) ne legyél fostos udvarolj, ha nem teszed teszi más!!

Nincs veszteni valód hidd el! Sok sikert aztán írd meg mi lett ! :D

2016. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!

Várom még a válaszokat :)

2016. szept. 8. 19:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a válaszok !
2016. szept. 8. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyanús,hogy bejössz a csajnak.Hívd el valahová,vagy valami!
2016. szept. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem udvarlok neki mert rajottem jobb ha baratok maradunk egyreszt osztalytarsak vagyunk masreszt baratilag jobban kijovunk
2016. szept. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!