Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Mit tettel most?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel osztálytársak vagyunk és nagyon sokat szemeztünk. Mindig kedves volt velem, felköszöntött névnapomon és úgy éreztem viszonozza az érdeklődésemet. Egyik nap megkérdezte, hogy miért bámulom. Én elmondtam neki, hogy azért mert úgy érzem, hogy bejön nekem. Kiderült, h idegesíti, hogy folyton bámulom és kért, h hagyjam abba. Csak sztem volt bunkó amúgy? Elég rosszul esett és nem tudom mit fogok csinálni, mivel egy osztályba járunk és tök kínos lesz. 16/f

2016. máj. 18. 16:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit tegyek most? Bocsánat, automatikus javítás
2016. máj. 18. 16:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudjuk, hogy bunkó volt-e. Ennyiből nem derül ki, a szövegkörnyezetet meg a szituációt nem ismerjük, nem láttuk. Ha flegmatikus és lekezelő volt, akkor hagyd a fenébe.
2016. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!