Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Félvér" lány vagyok. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félvér" lány vagyok. Az emberek miért elfogadóbbak velem és a párommal, mintha fordított lenne a felállás?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy a színes bőrű nő és fehér férfi kapcsolata sokkal elfogadottabb, mint a fehér nő és színes bőrű férfi kapcsolata.
2016. máj. 12. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiak a "hódítók" az emberek szemében. Ez nem a fehérekről-sötétekről szól, ezt gyorsan leszögezem, mielőtt a rasszistázást bárki elkezdené. Ha egy fehér férfi menne Ázsiába, Afrikába vagy Dél-Amerikába, ott is vele több bajuk lenne a helyi férfiaknak ha helyi nője lenne, mintha egy fehér nő menne oda és ott egy helyi férfival összejönne.


Az emberek fejében az él, ahogy írtam, hogy a férfi a hódító és a gén-továbbörökítő, aki szórja a magvait. Mi lesz ha nekem fehér férfiként itt Magyarországon egy ázsiai nőtől lesznek gyerekeim? Azok a gyerekek sokkal jobban magyarnak fognak számítani az emberek szemében, mintha egy ázsiai férfinek itt lesz gyereke Magyarországon egy magyar nőtől. És ugyanez igaz az összes létező férfi-nő rasszvariációra. A helyi emberek az idegen férfit egyszerűen hódítónak tekintik valamiért, aki idejön, a gyerekei már nem magyarok lesznek, hiába magyar a felesége.


Elég ha csak történelmi példákat megnézünk. Ha érkezett egy hódító hadsereg (az őskorban törzs), akkor megölték a férfiakat, a nőket pedig megerőszakolták, magukévá tették és teherbe ejtették. Azoknak a nőknek és férfiaknak a gyerekei már a férfi nemzetségébe, nemzetébe tartoztak, nem a nőébe. Gondolom a párhuzam elég világos és nem igényel több magyarázatot. (Szabin nők elrablása, stb-stb-stb)


Ezzel én is így vagyok személyesen. Szívesen szexelnék ázsiai, néger vagy éppen latin nővel, de az már bizony zavar valamiért, valami tudat alatti mély dolog miatt, ha egy ázsiai, feka, arab vagy latin srácot látok fehér nővel.

Ezekben nincs semmi civilizált, racionális dolog nyilván. Egyszerűen csak ösztönös, ösztönszerű a dolog. Amíg nem csap át ez fizikai agresszióba, valaki bántásába, addig nincs ezzel semmi baj.

2016. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom.. miben nyilvánul ez meg neked? szerintem ezt embere válogatja...
2016. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Félvér.. Hm:P
2016. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Én a te felállásodat is nehezen fogadom el. Most jobb?
2016. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!