Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy két honapja megismetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy két honapja megismetem egy szép lányt és mindig chatalünk és én szerelmes lettem belé és szerintem ő is szerelmes belém de egyszerűen nem birom neki kinyögni hogy nagyon szeretem. Szerintetek eláruljam neki hogy bele vagyok bolondulva vagy nem?

Figyelt kérdés

#szerelem #Két honapja #chatalünk
2016. szept. 8. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond, csak ne chaten mert akkor kapsz magadra egy hatalmas kepzeletbeli kituzoz amin az all majd hogy "BAL*ASZ VAGYOK!"
2016. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mondod szar lesz neked! És lehet h neki is az és ő is elakarja neked mondani csak arra vár hogy te kezdeményezz!!!


Én is ilyen szituban vagyok lány létemre és arra várok hogy kezdeményezzen mert tudom hogy tetszek neki...

Hajrá

2016. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én lány vagyok, vagy egy fiu, aki tetszik nekem, és szerintem neki is én. És akkor most én mondjam meg neki előbb? na ne már! Legyél már férfi!
2016. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki ....lehet arra vár!És ha nem mondod egyszer neki is elfogy a türelme
2016. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!