Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ketdjek a dologgal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ketdjek a dologgal?

Figyelt kérdés
Elősször is 14 éves fiú vagyok. Van egy lány akit 8 éve imsertem meg ovódás korában nagyon tetszett de ő távolodott tőlem. Most tetszik 3 idősebb lány, az eggyik szépségkirálynő 19 éves a másik aszem 18 és a harmadik 16. Ők testvérek és nagyon menők van pénzünk de gyönyörűek, viszont egyiknek van barátja. Akit 8 éve ismertem meg lány ő most 13 éves és néha össze találkozik a tekintetünk, tavaj előtt együtt voltunk egy versenyen és akkor nagyon rendes volt, hibatlanul csinalt mindent. Most meg azt érzem hogy én tetszem neki ...szóval nem tudom hogy maradjak nála vagy az idősebb csajoknál.

2016. szept. 9. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavajxdxdxdddd


16/Kan

2016. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!