Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen romantikus dologgal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen romantikus dologgal tudnám meglepni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Most leszünk 4 hónaposak. Nem tárgyra gondoltam most ezzel, hanem olyasmira mint pl. gyertyafénynél, virágokkal vacsorázunk valami finomat. Valami ilyesmi ötleteket kérnék. Azt szeretném, ha legközelebb találkozzunk olvadjon el teljesen.:) Válaszokat előre is köszönöm! Én 16/f, ő 15/l.

2016. júl. 25. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Irj neki gyaszbeszedet
2016. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Egyél össze mindenféle romlott kaját és fingjál egy rohadt büdöset az orra alá, nagyon romantikus és egyedi lenne, biztos nagyon értékelné.
2016. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyel nehany szal rozsat meg egy műrózsát is rakd csokorba add neki oda h addig fogod szeretni mig az utolso szal el nem hervad. (Ami persze mu es nem tud:D)
2016. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rózsa, virág, csokor, csoki.
2016. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is rózsa, bonbon és esetleg elmehetnétek sétálni este.. egy parkba vagy valami jó helyre, nem tudom. Remélem segítettem. :)
2016. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinàljatok valamit amit szeret. Én példàul imàdom a lovakat nagyon örülnék neki ha elvine a pasin lovagolni, de az csak egy példa.
2016. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg főzhetnél neki valamit, és áthívod hozzátok: gyertyák, vmelyik kedvenc romantikus zenéje, max. még egy kis csokor virág:)

De a piknik sem rossz ötlet szerintem:)

18/L

2016. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ilyen dolgok már voltak. Rózsa, vacsora, mozi. Valami olyat szeretnék, amitől teljesen elolvad. Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Ha van még valami akkor nyugodtan le lehet még írni:)
2016. júl. 27. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Este vidd el egy olyan helyre ahol látszik a kivilágitott város, az szép látvány romantikus is. Vidd el a parkba vagy bárhová piknikezni, vegyél sütit készítsetek közösen szenvicseket, menjetek ki egyetek beszélgessetek stb...ez nem gyertyafényes de tud romantikus lenni.

Készíts valami kézzel készíetett dolgot. Romantikus tud lenni, értékeli is (nem csak vettél valamit, hanem vetted a fáradságot rá és megcsináltad) Diy romantic gift keress így rá

Írhatsz neki egy cdt (közös romantikus dalokkal, amikor hallgatja eszébe jutsz) és ráírhatod ezt: [link] Igen ez tárgy de ötletes

Írhatsz neki verset is ha van tehetséged és türelmed hozzá. Egy oldal ami segít : [link]

Otthon pl: amikor nincs otthon senki hívd át magadhoz rózsákból csinálhatsz szivecske formát a földre,hogy amikor belép azt lássa meg, filmezhettek stb...

Vidd el valahova a közelbe, kirándulni, spa vagy valami ami belefér a keretekbe. Ez emlékbe is nagyon sokáig megmarad. Sokáig olvadozhat majd,hogy jajj voltunk itt és ott.

Ha van kedvenc együttese vidd el a koncertjére

Ha kertes házban laktok. Este lehet gyertyafényes vacsorázni odakint vagy a verandán. Tehetsz ilyen fényeket is ez is nagyon hangulatos: [link]

[link]

ilyen kivilágítással a szobát is ki lehet díszíteni lehet így kajálni filmezni.

Kifeküdni a fűbe és a csillagokat bámulni mindig is nagyon romantikus volt.

Hívd fel egyszer úgy random amolyan épp rád gondoltam hiányoztál szöveggel, romantikusnak fogja tartani, vagy írj neki egy romantikus üzenetet.

Romantikus masszázs.

Főzzetek közösen probálkozzatok jó móka.

Az egyszerű dolgok is lehetnek romantikusak.

2016. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerelem kuponokkal! És is azzal leptem meg a barátomat :) és nagyon örült neki
2016. szept. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!