Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar azzal hogy szerezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar azzal hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem egy lánnyal, nagyon jófej, és tetszünk is egymásnak. Azt mondja szívesen járna velem, de szerezzem meg. Mit akar? nem értem a feladatom.

2016. szept. 9. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
a barátnőd akar lenni ennyi
2016. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerezd meg = nyűgözd le, és a tenyeredből fog enni
2016. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarja, hogy "küzdj" érte. Csak hát tudod...

A valódi szerelem nem úgy alakul ki, hogy te kepesztesz érte, ő meg "egye fene" alapon összejön veled. Mert azzal ugyan mit érsz? Ha valaki nem önmagadért, hanem a "küzdelmedért" szeret?

Én inkább keresnék egy normális lányt.

2016. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt szeretné, hogy bizonyítsd neki, hogy tényleg őt akarod, és nem több vasat tartasz a tűzben..

Nem nehéz, csak keress pár romantikus tanácsot amivel lenyűgözöd, és valóban a tenyeredből fog enni. Erre vágynak sokan ám. Csak szimpla dolgok kellenek, az uncsi régimódi cuccoktól a modern stílus hülyeségeiig.

2016. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!