Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom el akar hagyni, tudom, hogy ez a legjobb megoldás, de nem akarom elengedi. Hogy szerezzem vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Egy idegbeteg, hisztis p*csa vagyok, minden apróságon kiakadok, szétkarmolom az arcát, lehordom minden sz*rnak, még anyukáját is szidom, aki amúgy egy imádnivaló nő. Nem igazán nevelkedtem egészséges körülmények között, és rendkívül enyhén fogalmaztam, de ez természetesen nem mentség arra, amit művelek. Alapjában véve egy erőteljes személyiség vagyok, és nagyon irritál, hogy én vagyok a "férfi" a kapcsolatban. Többször szóvá is teszem a veszekedéseink alkalmával, de ezzel csak még inkább a porba tiprom szegényt, azt a kicsi önbizalmát is lehúztam, ami 3 évvel ezelőtt volt neki, mikor összejöttünk. Most volt egy nagyobb veszekedésünk, látom az arcán, mennyire belefáradt, el akar menni (jelenleg nálam lakunk, most terveztünk felújítást...). Nagyon sok téren jó irányba változott, de alapjában véve szerintem marhára tönkreteszem. Meg tudok változni, érdemes folytatni? Vagy tényleg az lenne a legjobb, ha hagynánk? :(
2014. márc. 9. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ez teljes mértékben tőled függ

ha szereted akkor érte és magadért megtudsz változni

persze akarnod is kell nagyon

2014. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
az lenne a legjobb,ha egy jól irányzott ütéssel szájon vágna,úgy,hogy össze szard magad amikor szét akarod karmolni az arcát!Én legalább is ennek örülnék!
2014. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
ment a + a kettes válaszra :D
2014. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja + a kettesnek :D
2014. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!