Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19éves srác miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19éves srác miért nem akar járni egy 14 éves lánnyal? és hogy szerezzem meg a srácot hogy el higgye hogy pontosan olyan lehet a kapcsolatunk mitha 18éves lennék de még csak 14vagyok

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 16:52
1 2
 1/12 Panna_ ***** válasza:
100%
bocsánat, de maga a kérdésed miatt máris válaszoltál saját magadnak.
2014. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem egymáshoz valók. Pont. Egyéb kérdés?
2014. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mr. Brown ***** válasza:
Meg még ezer dolog lehet, kezdve azzal, hogy nem is jössz be neki.
2014. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt még sok azaz 5 év, nagyon fiatal vagy neki.

De tedd fel magadnak a kérdést, hogy ha egy 9 éves fiú lihegne utánnad lenne-e bármi mód, hogy elhitesse veled olyan ő mintha már 13 lenne.

2014. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy!

Én is maximum 2 évvel fiatalbbal járnék.

2014. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18/F
2014. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"pontosan olyan lehet a kapcsolatunk mitha 18éves lennék"


Kivéve, hogy érzelmileg nem vagy elég érett (bármennyire úgy érzed), és hogy a szüleid szíjat hasítanának a hátadból, ha mondjuk össze akarnál költözni vele.

2014. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ismerek olyat aki egy 14 éves lány és egy 19 éves fiúval van együtt már elég sok ideje, és remekül megvannak. De azért gondold azt át, hogy egy idősebb fiúnak nyilván több igénye van egy kapcsolatban, mint mondjuk esetleg neked lenne. Én most vagyok 15 és majdnem összejöttem egy 19 éves sráccal de én voltam az aki azt mondta, hogy ez nem fog működni:) Ja és nem is lehetne olyan a kapcsolatotok mintha 18 lennél mert nem vagy annyi:)
2014. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Feküdj le vele. :))))
2014. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki,csak nem akart megbántani..De persze a kor is közrejátszhat.:) Nem minden pasi akar ˝apa˝lenni.

Plusz a fiatal pasik inkább az érettebb nőket szeretik meghódítani nem az 5 évvel fiatalabbakat.

Lehet,hogy a húgára emlékezteted(ha van neki.)

Igazából bármi lehet az oka,kérdezd meg tőle,hogy mit gondol valójában és ne valami sablondumát nyomjon. :D

2014. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!