Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jött egy új lány az osztályunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött egy új lány az osztályunkba és egyből megtetszett nekem. Mit tegyek? (Többi lent! ) F/14

Figyelt kérdés
Még a(z) (sulis)évnek az első két hetében járunk ezért nem nagyon tudtam vele beszélgetni, de máris megtetszett. Sok órán hátra néz hozzám, de sajnos nem tudom, hogy engem vagy a mögöttem lévő barátnőjét nézi. Ráadásul a barátai az én barátaim is (viszonylag). Nagyon félős vagyok, de jó tanuló és nem tudom mit mondjak neki. Segítségeteket szeretném kérni mivel, mint mondtam félős vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. szept. 9. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A félelem gátolni fog. Pedig "bevágódhatnál" nála hogy mindent elmondsz neki stb, segítesz stb. De kb erről már lemaradtál. Ha valamit akarsz azért tenned kell...félelmed küzd le.
2016. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezd elvele beszelget de ne ilyen parkapcsolati dolgokrol

Hanem honnan jott mert jott ilyesmi

2016. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!