Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályunkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályunkba és az utóbbi időbe úgy vettem észre hogy próbál közeledni hozzám szerintetek lehetséges hogy valamit érez?

Figyelt kérdés
Tehát ... Mellettem ül és sosem fordit hátat általában sokat szoktunk beszélgetni és midig nevet a vicceimen akkor is ha nem vicces és szokott aggódni miattam. Ugyanolyan magasak vagyunk. Általában ha olyan órák jönnek akkor mások elülnek de ő mindig mellettem marad...

2014. febr. 7. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Te vagy a férfi , szóval ezt csak egy módon tudhatod meg :)

Próbáld meg elhívni valahova. Esetleg McDonalds vagy sétálni vagy bowling. Aztán majd kiderül , hogy mit gondol.

2014. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bókolgas és ha ő is ezt fogja teni akkor igen szerett :)
2014. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen :D
2014. febr. 8. 21:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Elhivtam fel hozzánk egy jó kis filmnézésre és rögtön igen-t adott rá :DDD
2014. febr. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!