Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jönni fog egy új lány az...

Jönni fog egy új lány az osztályunkba mit tegyek? (több fiú mint lány) nem akarom hogy szét válaszon a fiúmal.

Figyelt kérdés

Leirom mert elég zavaros szoval járok osztálytársammal senkit nem zavar sose szolnak be semmi.A fiúm sose csalna meg szeret.(érzem ő lesz az igazi szerintem) viszont attol félek hogy az új csaj sz*r keverő lesz.Honnan tudhatom meg?

Az elöző sulimban még anno 8 ban jött egy lány hozzánk és ő az volt ezért félek.. Tudtok tanácsot adni? (idiota válaszokat köszönöm nem kérek)



2014. dec. 5. 21:25
 1/6 piriiiiii ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire negatív, miért lenne ő szarkeverő?

Egy idegen lányról van szó, akit még sosem láttál.

Ne gondolj ilyenekre, mert az csak feszültséget kelt benned is.

2014. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. dec. 5. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, milyen lesz az új lány.

De hacsak nem lesz egy undok dög, úgysem akar majd szétválasztani titeket. Meg ha akarna is, te magad írtad, hogy a fiúd nem csalna meg, mert szeret. Próbálkoznia lehet, max. nem sikerül.

Egyébként nem tudom mennyi idős vagy, de 16-17 évesen még kb. senki nem találta meg az igazit, nem rosszból mondom. A másik az, hogy házi nyúlra nem lövünk (magyarul nem kezdünk osztálytárssal, munkatárssal), pont azért, mert szakítás után is maradtok ugyanabban a közösségben.

2014. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rögtön így állsz hozzá, te leszel a sz*rkeverő. Legyél vele rendes, gondolj bele a helyébe, ha te mennél egy úgy osztályba, neked is jól esne, ha kedvesen fogadnának. Neki 20-30 új, összeszokott emberrel kell megbarátkoznia, én is voltam ilyen helyzetben, és nem egyszerű. Azért, mert egy valaki egyszer ilyen volt, még nem törvényszerű, hogy mindenki az, de ezt te is jól tudod. Ha meg olyan sok fiú van az osztályban, miért pont a tiéd kellene neki? Ha pedig megbízol a barátodban, akkor miért aggódsz?

Nyugodj meg, és legyél rendes az úgy lánnyal, ráérsz akkor aggódni, ha tényleg nem jó fej.

2014. dec. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm pozitivan fogok hozzá álni talán barátnök is leszünk :)
2014. dec. 5. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy akár te vagy a fiúd szimpatikus lesz neki. Vagy fordítva. Fölöslegesen izgatod magad amiatt, ami még meg sem történt.


Viszont ha mégis összejön a barátoddal, az nem feltétlenül a lány hibája. A barátod nem akaratlan báb, nem a rongybabád, hogy kicsavarják a kezedből.

2014. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!