Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez így mit jelent? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mit jelent? Hogyan legyen tovább?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban megismerkedtem egy lánnyal, tök kedves volt. Beszélgettünk, kérdezett ő is, nyílván én is, szinte három órát végig dumáltunk.

Facen tartom/tartanám vele a kapcsolatot (egyébb okok miatt csak ott tudom), azonban valahogy ott olyan, negyon passzívnak tűnik. Nagyon ritkán ír vissza, viszont ha visszaír, akkor ugyanúgy tök kedves, normális, viszont aztán, miután még egy kérdést felteszek, már nem ír vissza (igaz nem is látta), csak másnap este. :/ Szóval most nemtudom, hogy csak ő ilyen passzív a facen, vagy nem akart ott semmit? :/

Én 18 ő 17. (szomszédos suliba járunk, ami azt jelenti, hogy kb 3 km táv van köztünk.)


Előre is köszi a gondolatokat, segítséget! :)



2016. szept. 10. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést! :D Nálam is ugyanez a helyzet. Ugyanez a kor, szituáció és előzmények, max a távolság 40km.

Én arra jutottam, hogy nem erőltetem, majd elmúlik, de én mindig párkapcsolatokból 1-es vagyok szóval ne hallgass rám. :D

2016. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is várom mások válaszát. :D -ez lemaradt-
2016. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hehe, akkor ez egy elég népszerű téma. :D
2016. szept. 10. 19:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá kell tennem, hogy amikor válszt ad, akkor ez nem egy "igen" vagy "nem", hanem szépen leírja, persze tele emotikonokkal. :)
2016. szept. 10. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, nálam is ugyanez van. :D A lány elég intelligens és nyílt, én meg elég zárkózott vagyok szóval amikor találkoztunk baráti körben elég rideg volt. Jelentsen ez bármit is (valószínűleg csak annyi hogy nem tudott hova tenni engemet).
2016. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálam ez ismerős volt csak itt én vagyok a lány :)) egyébként én ugy csináltam hogy ha ő vár 1 órát hogy vissza írjon és azt megdupláztam és 2 óra múlva írtam vissza ( oké oké tudom köcsögség ) ez eljátszottuk egy párszor, utána utána kb azonnal írt mindig,szóval macska egér játék, ez néha tényleg hatásos, de volt mikor én húztam direkt tovább hogy másnap válaszoltam ezzel is bebiztosítva hogy az nap is beszélünk :D És ha hosszú válaszokat ír az csak jó lehet :D

17L

2016. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. :) Köszi. Azért még más véleményeket is várok! :DD
2016. szept. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!