Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol van az a pont amikor már...

Hol van az a pont amikor már nem birod tovább és semmi mást nem szeretnél mint hogy elbújni a világ elől hogy egy kis csend és nyugalom legyen?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb ha az ember nem várja meg azt a pontot

igenis minden nap, de legalább minden héten meg kell teremteni az embernek a saját kis elbújását a világ elől

amikor a világ le van sz@rva és nem kell megfelelni

igenis el kell bújni erőt gyűjteni, feltöltődni

2016. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%

Mindenkinél máshol lehet ez a határ. Manapság vannak akik városból tanyára vagy kihalt faluba költöznek és ott nincs rezsi, nincs csekkfizetés, nincs mókuskerék pörgető életmód. Az a szabad tevékenység teljesen más.

Falu széli szomszédmentes házban nőttem fel ami akkor még rezsimentes volt. A kommunista diktatúra ellenére is elég szabadok voltunk az önellátó gazdaságban. Később városra költözve jól össze tudtam hasonlítani a kétféle életmódot. Röviden az a különbség, hogy eszem ágában sincs városon gyökeret verni, hanem például bakonyi tanyákat szoktam nézni a vadonban. A szülői ház akkor lenne újra lakható ha az élősködőket (gáz alapdíj, vezetékes víz, szemétszállítási alapdíj, stb.) kizavarnám onnét.

Ez a hölgy is városról költözött erdő szélére:

[link]

2016. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!