Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Legyen inkább vége a kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen inkább vége a kapcsolatnak vagy folytassuk tovább?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap arra az elhatározásra jutottunk, hogy tartsunk pici szünetet. Baromira nem örülök neki mert két hét múlva megy el nyaralni két hétre. Én úgy gondoltam tegnap, hogy még a nyaralása előtt megbeszéljük a dolgokat, viszont Ő ma közölte, hogy majd csak nyaralás után akarja... Én így is sokat dolgozom alig vártam hogy nyár legyen és sokat együtt lehessünk, mert neki meg nyári szünet van és erre egy teljes hónapig nem akar találkozni. Én ezt nem fogom kibírni, mondtam neki is, de semmi féleképp nem akar előbb megbeszélni semmit... A szünet azért van most mert én túl féltékeny vagyok, ő hisztis, makacs és nagyjából semmi olyat nem lehet neki mondani ami szembemegy az ő gondolatmenetével mert akkor megsértődik. Emellett ő is féltékenykedett. Nem tudom, hogy várjak e egy teljes hónapot, hogy beszéljünk végre, vagy inkább vessek véget most az egésznek. Úgy érzem nekem sok egy hónap a szerelmem nélkül, úgy hogy semmit nem tudok róla, és nem láthatom.
2016. júl. 6. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell haverokkal, havernőkkel eljárni bulizni.
2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 likebike ***** válasza:
80%
Szerintem azért mondta,hogy beszéljétek meg a nyaralás után,mert ott kicsit távolabb van és nyugodtan tud gondolkozni a kapcsolatotokon.Felméri a helyzetet,az ő hibáit és a tieid,amint hazaér,közli veled,mire jutott.
2016. júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Vagy esetleg még összefuthat a következővel is.
2016. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%
Tuti, hogy más fiúkat akar megismerni a nyaraláson, ezért mondta, hogy majd utána.
2016. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csatlakozom a szkeptikusokhoz, készülj fel a legrosszabbra...
2016. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!