Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legyen köztünk valam?

Figyelt kérdés
Van egy 6.-os fiú aki már szinte egy éve tetszik nekem (én 8.-os vagyok)de még sose beszéltünk és én nem is szeretnék kezdeményezni több okból kifolyólag is.Én is észrevettem már és a barátnőim is mondták hogy nagyon sokszor néz engem és többször van olyan hogy mind a ketten mosolygunk aztán elfordulunk, szóval szerintem tetszem neki, de ő se kezdeményez.Igazából én köszönnék is neki, de mi van ha utána azzal fog hencegni a barátainak és aztán mutogatni fog rám?Mit tudnék tenni?

2016. szept. 10. 21:54
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd. Ahogy idősödsz, elkezd érdekelni a szex, és egy hatodikos fiú nem érett erre szellemileg. Ha lent megvan áldva, akkor is hiába, mert semmit nem tudná kezdeni vele, így te sem élvezned. Már ha egyáltalán szeretnél szexuális kapcsolatot létesíteni vele a későbbiekben.
2016. szept. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ui: Egy köszönéstől senki sem kezd el hencegni, hacsak nem egy óvodás szintjén van. Én is szoktam nézni az osztályban a lányokat, bár ez már középsuli, es itt azért jobban néznek ki a csajok. :D De ez nem azt jelenti, hogy tetszik. Van akinek csak az arcát, van akinek a fenekét, vagy a melleit vagy a szemeit nézem meg.
2016. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de engem még nem zavar hogy fiatalabb mert igazából csak egy év van köztünk mert ő év vesztes. De hát majd meglátom mi lesz!:)
2016. szept. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!