Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyél, ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyél, ez vajon szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy lény, aki nekem tetszik, és 8éve ismerem és volt hogy egszer amikor picik voltunk, akkor ,,szerettük,, egymást hát wtf xDD


most 15 évesen mintha komoly lenne.

Rajtam kívül más fiú nem anyyiran kedves vele kiállok mellette, barátok vagyunk.

De ahogy mondják, fiú-lány barátság nem létezik, többnek érzem őt, lelki támasznak és szerelmes lettem belé.

Amikor vele vagyok akk boldog vagyok amikor nem akkor nem hiányzik, csak 1 hét után.

Meg akartam kérdezni egy csomószor tőle h ugyanazt érazzük-e de nem mertem, ahogy eléállok, és belenézek a 2 gyönyörű szemébe nem merem kinyitni a pofámat.

Nem tudom h én vajon tetszem e neki, vagy egy ersebb barátságunk van. Ha nem szerelmes belém, és eúmegkérdezem,akkor attólfélek, hogy megbántom és nem számithatok többé rá.

mit tegyek :D Ha végigolvastad akkor thank you



2016. szept. 11. 20:25
 1/7 anonim válasza:

Hosszú ideig tartja a szemkontaktust?

Kérdezte már, hogy van-e barátnőd?

Hoz szóba más srácokat?

Ilyen kicsike dolgokból sokat meg lehet tudni :)

2016. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van hogy egy ideig bámoljuk egymás, aztán a számat nézi, majd elmosolyodik és másfele néz
2016. szept. 11. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez bizony szerelem :D
2016. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha a szádat nézi bizonyára csókra vár... és szerinte légy bátor alj elé és mond el neki mert a legtöbb lány addig nem mond és csinál semmit míg a fiú nem lép
2016. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem jó ötlet megmondani neki..Ha tényleg viszont szeret, akkor neki kell lépnie...De ha nincs viszonzás akkor a barátságnak annyi...De próbáld meg azt, hogy a baráti társasággal elmentek valahova egyszerűen csak beszélgetni és hanyagold kicsit...Ne túlságosan...Tedd féltékennyé...Ha tetszel neki, akkor még azon a héten lépni fog...Ha meg nem érdekli, hogy a többivel lógsz, akkor ne mondd meg neki...És hívj oda lányokat is, mert ha ő nem foglalkozik veled, akkor a többi lánynál próbálkozik, de az is megeshet, hogy ő is féltékennyé akar tenni, de lánynak nem szabad kezdeni. Tapasztalat!! Sok szerencsét! :D
2016. szept. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Uppsz bocsesz, kicsit félreolvastam az egészet...De próbáld meg úgy csinálni ahogy írtam, csak fordított szereppel...Tényleg bocsi, hogy elírtam, csak nem megszokott, hogy egy fiú szerelmes egy lányba.
2016. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor próbáljam megkérdezni?


Nem anyyiran tudom elhivni sehova, mert folyton dola van

2016. szept. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!