Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan tudnam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnam felkelteni az erdeklodeset? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Szoval...most kezdtem a gimit. Van egy fiu aki eggyel felettem jar. Nagyon helyes. Es olyan szep mely hangja van. Valamint ha csak ra gondolok osszeszorul a gyomrom. Ha talalkozok vele a folyoson tok hulyen viselkedek. Elfelejtem amirol eppen beszeltem. Valamint ranezni sem merek. Nah a lenyeg hogy igazabol minden nap atlagosan egyszer ketszer talalkozunk a folyoson. (Persze van olyan nap mikor haromszor is de olyan is van mikor nem latom.) Nah es ugye meg csak egy hete tart a suli. Egyszer mikor talalkoztam vele akkor nem vettem eszre. Csak mikor a barati tarsasagaval eljott mellettem. Nah es hulye voltam mert veletlenul raneztem. Es pont osszetalalkozott a tekintetunk. Nem ezer szazalek hogy veletlenul nezett ara. A suli egyik legmenobb fiuja. Kizart hogy direkt nezett volna ram. Azon kivul ketszer vagy haromszor akkor talalkoztam vele mikor eppen rohogtek a haverjaival. De en soha nem neztem ra. Nah es most jon a feketeleves. Ezerszer megbantam amit csinaltam. Tenyleg. Eltemetnem magam. Ugyanis bejeloltem facebookon. Vissza is jelolt. Viszont utana rajottem hogy nem is nekem kellett volna bejelolni. Mert en kezdemenyezzek? Meg kellett volna varnom hogy talan egyszer valaha bejelol. Mindegy. A lenyeg szerintetek hogy tudnam felkelteni az erdeklodeset? Vagy hogy eszrevegyen? Mit csinaljak? Azt se tudom mikor futok vele ossze a folyoson...kerlek ertelmes valaszokat irjatok! Elore is kosziii

2016. szept. 11. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, először is mély lélegzet!:D Nyugi, nem csináltál semmi rosszat. Nem jelölt volna vissza, ha nem tetszenél akár csak egy hangyányit is neki.

Kezdeményezhetsz te is. Mi rossz származik belőle? Ha a fiút nem zavarja...akkor téged se zavarjon!

Ha Ő a suli legmenőbb fiúja...nem jelenti azt, hogy te meg nem vagy a legmenőbb lánya.:D Próbálj meg vele beszélgetni, akár facebookon is!:) És sok szerencsét, ne add fel, ha ilyen fontos!

17/L

2016. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most feldobtad a napom. Tenyleg:) koszonom szepen:) de attol meg mindig kizartnak tartom hogy eszrevett volna. Es szerintem elobb fogok a suliba furdoruhaba menni minthogy rairjak. Nem megy. Tenyleg. De azert koszonom a valszod:)
2016. szept. 11. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen.:D Hidd el, menni fog! Most gondolj bele...mit veszthetsz rajta? Tudod, mennyi erőd lesz utána, ha visszaír? Ismerős a szitu...lévén én is korodbeli vagyok.:P

Írj privátba, ha gondolod, este még leszek, szívesen segítek!:)

#1 voltam:D

2016. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, összetalálkozott a tekintetetek, akkor ő is téged nézett, nem?:)

a jelölés.. jó dolog nem?:D hát akkor minek az a para?:)

felkelteni az érdeklődését.. köszönj neki, sokat segít:)

ha félsz ne írj rá, de suliban nyugodtan szólítsd meg, ha mást nem véletlenül otthonhagyod az atlaszod, és elkéred az övét. Viheted barátnőid is, nem kell parázni:)

Pl most én is megkértem a szalagavatós tánchoz egy srácot, és kértem a barátnőim, hogy a teremig kísérjenek el, erőt adjanak :)

És azzal sincs probléma, ha nézed! mármint ne szuggeráld a srácot, de ne fordulj el mindig, ha összetalálkozik a tekintetetek megint, csak nézz rá tovább, és mosolyogj el! :) ez egy jelzés neki, hogy nem félsz tőle

2016. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2016. szept. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!