Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Na so az lenne h van egy barátom (lány) amióta oda jár kosáredzésre eléggé jóba lettünk, csak hát akkor még eggyütt volt csapattársammal, és így ja. Aztán ma lejött egy "fesztiválra" velem meg egy kis társasággal és olyan tök jól éreztük magunkat. Nekem már régebben is tetszett meg minden, de ez a mai nap döbbentem rá hogy nekem ő kell (nem tárgyilagosan). Hogy mondjam el neki hogy kicsit többet érzek mint edzőtárs, és barátság?

2016. szept. 11. 20:51
 1/4 anonim válasza:

Úgy gondolom, hogy egy lánynak azzal tudsz a legjobban imponálni hogyha őszintén, nyíltan, és határozottan tudsz beszélni az érzelmeidről. Ne interneten -habár tudom hogy ott sokkal könnyebb- hanem élőben mondd el mit érzel.

Hogy tetszik neked, és részedről inkább a szerelem lenne az aktuális ebben a kapcsolatban.

Mindenképp mondd el neki, mert egy idő után már késő lesz, ha pedig a lány elutasító, akkor ne add fel, ne nyomulj, de próbáld meg tartani vele a kapcsolatot, de vigyázz arra is, hogy jól gondold meg, nehogy tönkre tegyél a vallomással egy barátságot.

Sok sikert. :)

2016. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit mondjak neki? tanácstalan vagyok
2016. szept. 11. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Már ismerjük egymást egy ideje, és lassan kialakult bennem az érzés, hogy többet érzek irántad, mint barátság. Nem tudom hogy te mit gondolsz erről...


Hát kb ez megfelel?

2016. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom ♡
2016. szept. 12. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!