Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudtátok, hogy valóban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy valóban mélyek az érzéseitek a másik felé, nem csak fellángolás?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik már régóta szeretnek valakit (legyen most szó arról, hogy ténylegesen együtt is vannak, vagy viszonzatlan/reménytelen/ki nem alakult a dolog), mikor jöttek rá, hogy nem csak "tetszik" nekik az illető és nem csak fellángolás van a dolog hátterében? Miben volt számotokra más érzés, mint annál, aki csak bejött?

Azért is kérdezem, mert én is jelenleg - 2 éve már - ilyen helyzetben vagyok, és kíváncsi vagyok rá, ki, hogy élte meg. :)



2016. szept. 11. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én történetem eféleképpen alakul: van egy srác, akivel már egy éve mimimum napi rendszerességgel beszélek, ismerjük egymást még régebb óta, viszont nagyon rosszban voltunk sokáig. Ennek az oka az volt, hogy szerelmet vallott de ugyan ezt megtette egy másik lánnyal is pont aznap szóval ez eléggé betett. Utána egyáltalán nem beszéltünk, nem érintkeztünk nem hallottunk egymásról meg semmi ilyesmi kapcsolat nem volt. Aztán tavaly valamiért muszáj voltam ráírni, mert közös programot szervezett a baráti kör, és az egyik lány megkért, hogy hívjam el, mert nagyon bejött neki. Szóval ráírtam és valahogy elkezdtünk beszélgetni. Aztán elmentünk a programra, és egyszer csak azt vettem észre, hogy ő ír nekem. És szépen folyamatosan elkezdtünk kibékülni. Aztán először csak annyit vettem észre, hogy várom, hogy írjon. Pár hónappal később már látni akartam. Aztán kb két hónapja jutottam el odáig, (amikor kirakott egy szelfit egy fesztiválon egy csajjal), hogy baromira zavar, hogy vele van nem velem. Aztán gyakorlatilag a feszt utolsó napján szakítottak, ezt természetesen megosztotta velem, és én reménykedtem,de most ilyen friendzone-van vagyok, próbáltam nem belészeretni de megtettem. Ő a legjobb barátjaként tekint rám, szóval mindig megmondja kivel akar összejönni, én meg vágom mindenhez a jó pofát, sőt még segítek is neki, mert nem akarom, hogy rájöjjön mennyire odavagyok érte. Neki én biztos nem tetszem már (ha egyáltalán valaha tetszettem). Nos ez az én storym. :( 16/l
2016. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ezt igazából akkor fogod tudni eldönteni, amikor jön egy komoly dolog (mély pont ami veszélyezteti a kapcsolatot, vagy el kell válnotok stb) és akkor érezni fogod, hogy igenis kötődsz hozzá. Eltelt 3 év úgy, hogy azt hittem, könnyen tovább tudnék lépni ha otthagyna, és csak annyi történt, hogy külföldre kellett mennem. És úgy sírtam a karjaiba, mintha Szibériába küldenének kivégezni. Akkor jöttem igazán rá, hogy jobban szeretem mint ahogy én azt bemeséltem magamnak.
2016. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg egy fellángolás 4 hónapnál tovább nem tarthat,tudományosan bizonyították.

Most szerelmes vagyok, de ez előtt éreztem már fellángolásokat más fiúk iránt, de azok maximum egy hét alatt elillantak.

Amikor beleszerettem ebbe a srácba akkor teljesen mást éreztem, mint a többi fellángolásnál, megláttam és elkezdett remegni a kezem, görcsbe állt a gyomrom, hevesen vert a szívem, stb.

Ilyen eddig soha nem volt velem, addig a pontig. S ami a legmeglepőbb az az,hogy ez egyik percről a másikra jött.

Aztán hazamentem és egész nap ő járt a fejembe, éjszaka is, minden beszélgetésünk lepörgött az agyamban, 3-4 napig nem tudtam aludni, aztán be kellett vallanom azt amitől nagyon féltem mindig...Szerelmes vagyok.

Reménykedtem, hogy csak fellángolás, de rájöttem, hogy nem.

Nem tudtam rá haragudni, egy mosolyával feldobta a napom, már az, hogy beszélhettem vele, vagy mellém ült boldogsággal töltött el.

Emlékszem, hogy beteg volt, de valami miatt be kellett jönnie egy órára, és mondta nekem a haverja ezt.

Teljesen boldog lettem, és ez nagyon látható volt, az egész osztály azt kérdezte, hogy mitől vagyok ilyen felhőtlen jó kedvű.(Tőlem azért ez abszolút nem megszokott.)

Aztán bejött és közölte velem, hogy már hétfőtől jön suliba, csak miattam kiíratta magát, mert kaphatott volna még igazolást.

Nekem ezek a mondatok felértek a világ összes kincsével.

S ilyen mély érzelmeket még soha senki felé nem tápláltam, nem hittem a szerelembe amíg meg nem ismertem Őt.

És igazából mai napig megadnék mindent, csak azért, hogy ez a kettőnk közötti viszony ismételten ilyen legyen.

Én még mindig szerelmes vagyok, már lassan egy éve. :/

16/L

2016. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem viszonylag friss a dolog. Olyan 4 hónapja ismertem meg egy srácot, csóknál több nem volt, alig találkoztam vele(3-4szer) most csak neten beszélünk... Gondoltam csak fellángolás az egész, ki akartam verni a fejemből és kerestem mást egy este, akivel smároltunk, de egyszerűen nem volt ugyanaz. Folyamatosan a másik fiú volt az eszemben utána, amikor hazaértem akkor is végigbőgtem az estét, mert akkor jöttem rá, hogy tényleg szeretem.
2016. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi elősszöt jártunk,aztán szakítottunk és ilyen se veled se nélküled kapcsolatban voltunk közel három évig.Mindig úgy voltam vele hogy biztos voltam benne hogy mellettem marad,ezért elkezdtem fiúk után futni (ő is és én is lány vagyok,ezért talán furibb az én sztorim:)) és ő végig kitartott mellettem.Aztán jött neki egy másik lány,és akkor jöttem rá,hogy én rohadtul nem akarom elveszíteni,de már késő volt.Szed sztori ez de az enyém és csak azért írtam le,hogy mások ne essenek az én hibámba.Ha szeretsz valakit mondd el neki amíg teheted,mert lehet életed szerelmét veszted el.
2016. szept. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!