Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak úgy lehet elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak úgy lehet elengedni valakit, ha jön egy másik? Szerelemről van szó, nem fellángolás.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

A volt barátom nagyon hiányzik még a szakítás után,ami közel egy éve volt.

Többször próbáltam lezárni a múltat, de ő időközönként felbukkant,és sajnos így nem ment...

Újrakezdés nem lett,mert azt nem akarta,csak barátságot.


Akikkel erről beszélek, többen mondják,hogy ha majd lesz valaki,el fogom őt tudni engedni,és nem fog hiányozni ..


Az egésszel az a gondom,hogy én emiatt nem szeretnék senkit..csak emiatt. Hogyan lépjek tovább?


Annyi még,hogy tudok kitartó is lenni ,kellő akarattal...csak mostanság mintha nem tudnám irányítani.


2015. ápr. 10. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Idő kell hozzá nyilván, és igen ha majd jön valaki akibe szerelmes leszel(ez fontos), akkor túl leszel rajta teljesen, de NEM csak így lehet. Idővel kiábrándulsz, kevesebbet gondolsz rá, az lesz, hogy nem is érted majd, hogy tudtad őt szeretni mert már semmi szerethetőt nem látsz rajta.
2015. ápr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bár már ott tartanék már,hogy kiábrándulok belőle.
2015. ápr. 10. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy keressünk valakit, aki elfeledteti. Nálam pl az idő segített, meg hogy elkezdtem újra társaságba járni normálisan, foglalkoztam amivel csak akartam, hobbikkal meg ilyenekkel. Aztán sikerült végleg lezárnom és rá pár hónapra találkoztam a mostani barátommal. Nagyon örülök neki, hogy nem 'vetítettem rá' az exemet.Úgyhogy kitartás, foglalkozz azzal, amit szeretsz és előbb-utóbb jobban leszel! :) 20/L
2015. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást ! :)
2015. ápr. 10. 01:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg az újrakezdésen rágódsz, amíg egyáltalán felmerül benned, hogy vele, újra, még egyszer, addig nem fogod tudni lezárni. Márpedig ha jól értem, akkor ha rajtad múlott volna, akkor újrakezdtétek volna.


Döntsd el, hogy mit akarsz. Le akarod zárni. Akkor ne is fantáziálj az újrakezdésről, mert az nem opció. Egyébként jelen helyzetben a barátság sem, tekintve hogy te nem a barátja akarsz lenni.


Ha magadban eldöntöd, hogy mit akarsz, akkor a felbukkanása ugyan megnehezíti, de el nem lehetetleníti a dolgot. Persze az is előfordulhat, hogy megjelenik más és miatta felejted el az előzőt, de az az igazság, hogy ideális esetben akkor jön a következő, amikor már az előzőn lelkileg túl vagy.

2015. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy valakihez nem az az igazán mély szerelem köt, hanem inkább függőség. A kettőt persze akkor, abban az időszakban nem tudjuk egymástól megkülönböztetni.

Ilyenkor elképzelhető, hogy ha nem adunk esélyt másnak, hogy esetleg ismerkedjünk, közelebb kerüljünk, akkor ezt a függőséget akár évekig is magunkban tarthatjuk, ragaszkodhatunk hozzá.

Ebben az esetben lehetséges, hogy pont egy új kapcsolat ráz fel ebből az állapotból.

Én pont így ismerkedtem meg a férjemmel.

Ez persze nem azt jelenti, hogy boldog-boldogtalannal össze kellene jönni.

2015. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!