Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki teszik nekem, de (mivel, hogy az osztálytársam) nem szeretnék tőle semmit. ezzel az a baj, hogy mindig ott motoszkál az agyam egyik sarkában a tény, hogy ő már pedig Ő. Hogyan tudnám elfelejteni, vagy legalább elterelni róla a gondolatim.

16/L



2016. szept. 11. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Öhmm... kapcsolódj ki valamivel. Sport, mozi, valami. Ha semmi nem segít, írj naplót. Komolyan. Nekem úgy volt hogy senkinek sem mondtam semmit, de a naplóba mindent beleírtam. És írok a mai napig is. Kiadod magadból az érzéseidet és gondolataidat, éssenki sem tudja meg.
2016. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. szept. 11. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el úgy hogy keresel mást.
2016. szept. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert kell elfelejteni! Úgy rossz ez a szabály ahogy van! Nekem már volt osztálytársam a pasim és nem lett belőle világvége! Honnan tudhatod hogy nem életed szerelmét veszted el? 19/l
2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!