Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintia2002 kérdése:

Hogyan tudnám elfelejteni a volt legjobb haveromat?

Figyelt kérdés

Az volt hogy ev elejen joba lettem a suliba egy sracal es rengeteget irogattunk is meg beszelgettunk es az volt hogy en nagyon beleszerettem es hat utana ugyan olyan joba voltunk igazabol nem mertem elmondani neki hogy mit erzek mert naha volt baratnoje neha nem es hat nem akartam hogy tonkre menjen a baratsagunk utana egyszercsak mar nem irt vissza es a suliba se volt velem teljesen normalis korubelul bunkozott es azota nem beszeltem vele de nagyon hianyzik mert azt hittem hogy o tokeletes mert tobb oran at tudtunk beszelgetni vegig volt tema ugyan azokat a dolgokat szerettuk meg minden

A kerdes az az hogy hogy tudnam elfelejteni mert csak o jar a fejemben😢

Bocsi hogy ekezet nelkul irtam

L/16


2016. aug. 2. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nalam majdnem ugyanez volt. Legyel pozitiv. Ha esetleg volt hogy 1szer is megbantott veletlen akkor gondolj arra. Nalam ez bevalt. Baratnom semmibe vett, utanna rajtakaptam hogy egy masik sraccal setalgat esnevetgelnek. Es mikor arra gondoltam mikor meglattam oket,egyszerrecsak megutaltam. Mai napig ha meglatom facen a kepet egybol betudnam verni a kepernyot xd

Az a legfontosabb hogy facen torold le, ne legyen ismerosod mert latod a kepet es nem fog enyhulni a fajdalom! Majd eszreveszed. Egy ido utan elfelejted, probalj pasizni :D Enis epp most varok a nagy "o"-re xd Inkabb varok egy komoly kapcsolatra minthogy egyutt legyek valakivel akinek nem szamitok semmit.

15/F

2016. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem lesz nehéz. Nem könnyű elfelejteni egy olyan valakit akit szeretünk. De minden nappal könnyebb lesz. Sírj, hallgass szomorú számokat, nézz romantikus filmeket és sírj azokon is. Engedd hogy az érzés távozzon belőled. Állj be a hideg zuhany alá és hagyd hogy a víz kimossa belőled a gondolatát vagy írd fel egy papírra a nevét és azokat a dolgokat amiket szerettél benne és égesd el. És majd egy nap megunod a boldogtalanságod és elkezded megint keresni a boldogságot. De adj időt magadnak. Nem egy perc alatt szerettél bele, nem egy perc alatt felejted el.
2016. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Csak nehogy megbánd, hogy nem mondtad el neki. 10 év távlatából is volt, hogy bántsm, hogy anno nem voltam bátrabb. Napi szinten. Ha tényleg annyira szereted, mondd el neki. Mit veszíthetsz? Már most sem a legjobb haverod. Ha nem tudod miért bunkó,simán lehet, hogy amiatt, hogy tetszek neki és valamit félreértett... soha nem tudod meg és zavarni fog. A kedvemért légy bátor lécci ;)
2016. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tetszel*
2016. aug. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat es az utolsonak azt uzenem hogy meg irtam neki es nem irt ra semmit es azota nem is talalkoztam vele meszirol lattuk egymat de nem koszont meg semmi
2016. aug. 26. 23:35
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj az a vicces hogy,szeptemberbe megint a legjobb haverom lett de,nyaron kiszerettem belole de,most megint nagyon szeretem meg minden es megint nem ir szoval ja es ez nagyon rosszul esik szoval ja.Mert meg mindig nagyon szeretem sot mar jobban...
2017. márc. 7. 16:37
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én voltam az utolsó. Ha azóta is ugyanezt csinálja, akkor próbáld meg elfelejteni. Ha megírtad neki és nem reagált, akkor sajnos nem sok esély van arra, hogy bármi legyen belőle. Sajnálom :(

2017. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az utolsonak megint igazabol ugy tudtam tul lepni rajta h jot egy masik srac az eletembe aki elkoltozot magyarorszagbol utana nagy nehezen tuleptem rajta is de most megint van egy nehez eset.Igazabol most van egy srac akit penteken ismertem meg hetfon talalkoztunk es minden jo volt de nem nagyon kezdemenyezet es az elbucsuzaskor pedig nem is olelt meg es azota nem is nagyon beszelunk pedig azt irta h ra szamithatok meg hogy aranyos vagyok meg minden es felek hogy megint elszurtam valamit😔
2017. aug. 9. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!