Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem a padtarsamba, de nem lehet belőle semmi?

Figyelt kérdés

Mindketten 16 évesek vagyunk.

Elég jóban vagyunk, órákon is egy csomót mosolygunk egymásra. Szunetekben elég sokat szoktunk beszélgetni, de szerintem minden tetszesnek tűnő jelet csak bekepzelek. Már egyszer ugyanígy koppantam egy lanynak, hogy beleeltem magam, hogy tetszem neki, aztán baratja lett. Bevallani semmiképp nem merem neki, mert lehet, hogy csak megromlana a viszonyunk.


2016. szept. 13. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor szeritnem félreérthető jeleket küldj felé. Úgy értelmezi ahogy szeretné, de ha nagyom furán néz, akkor kimentheted magad, hogy "jaaajj nem úgy értettem"
2016. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem lépsz majd más fog báttya. Ezt ne feledd probáld meg ha nem már tudni fogod hogy nem és kereshetsz mást ha igen akkor már megérte az a pár szó. A viszony biztos nem romolhat meg ha nem hagyjátok.
2016. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy probat meger max utana mondod hogy szeretnem ha tovabbra is baratok lehetnenk
2016. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!