Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » (Meleg kérdés) Van egy haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Van egy haverom akibe nagyon beleszerettem, hogy deríthetném ki hogy minimum bi-e?

Figyelt kérdés

Vagy nagyon minimum hajlandó lenne-e olyan dolgokra?

16/f



2016. szept. 10. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Heterok nem fognak megtérni.
2016. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze ezzel tisztában vagyok, de nem tudom biztosra, hogy teljesen hetero-e.
2016. szept. 10. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen havernak. :)
2016. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

Én is hetero voltam. És egy oknál fogva bi lettem szal.

De amugy miért nem kérdezel rá? Nem kell nyiltan és akkor megtudod ugy hogy nem égsz be.

2016. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el közös programokra, barátkozzatok össze, aztán ha már megbízol benne annyira, simán elmondhatod neki, hogy nem (csak?) a csajok érdekelnek. Aztán megfigyeled, hogy erre ő hogy reagál. Ez egy lehetőség.

Vagy elmondod valakinek, akiben már eleve bízol, az meg valahogy segít a srác fülébe juttatni. Nem is kell, hogy tőled tudja meg. De arra is megfigyelheted a reakcióját.

Persze ez kockázatos, hiszen ha ő olyan, akkor továbbadja másoknak is, és nem biztos, hogy ezt szeretnéd (bár igazából az én tapasztalatom az, hogy semmi hátránya nincs, ha többen is tudják).

Ha még nem beszéltél róla senkivel, de szívesen beszélnél valami anonim idegennel, nyugodtan írj üzenetet!

2016. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es: Hogy lehet nem nyíltan rákérdezni ilyenre?
2016. szept. 11. 12:03
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös: Legjobb barátom (hetero fiú) tudja hogy meleg vagyok, és azt is hogy bejön nekem ez a srác. Közös programok tulajdonképpen pipa, mert átjárunk egymáshoz játszani meg filmet nézni. Bár csak pár hónapja ismerjük egymást... Egyébként már most barátként tekint rám szerintem, mert mondta hogy reméli még nagyon sokáig jóban leszünk, meg hogy elég volt a kamu barátokból. A célom egyelőre hogy kialakítsak vele egy tényleges barátságot, és majd valamikor elmondom neki hogy nem a lányok érdekelnek. Megfogadom a tanácsodat, majd figyelem a reakcióját... De félek ha rájön hogy szeretem elfordul tőlem :(
2016. szept. 11. 12:14
 8/8 anonim válasza:
Ha nagyon le akarsz vele feküdni tegyél valami drogot az italába vagy egyszerűen csak itasd le. Egyébként ilyenkor ha megkérdezed hogy bi-e akkor őszintén fog válaszolni.
2016. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!