Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért tette? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért tette? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srac a szomszedban, és eddig nem is tunt fel hogy ott lakik. O olyan 17-18 korul lehet talan. Sokszor lattam mar setaltatni a kutyait, de nem tudtam hogy ott lakik-e. Ma jottem haza és pont jott ki a hazbol, en pedig meglattam a kutyusokat, és vigyorogva elkezdtem nezni oket (tudjatok, olyan "jajj de kis edes" fejjel😁😁) és mikor elment mellettem, olyan "flortolosen" a szemembe nezett és koszont hogy "hello" en persze fulig vorosen visszakoszontem :) szerintetek tudja, hogy ott lakom? Nem igazan lattuk meg egymast "kozelebbrol", nem tudom eszre vett-e mar valaha. Mindenesetre irto helyes :D

Segitsetek hogy mit tegyek ha legkozelebb latom? Kezdemenyezzek beszelgetest a kutyakrol, vagy varjam meg mig megszolit? Lehet, tobbnek nezett a koromnal?


Koszi a segitseget elore is mindenkinek!

14/L



2016. szept. 14. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Mégis mit miért tett?

Köszönt??? Nos olyan több száz éve a család a gyerekeit megtanítja a minimális jómódorra vagyis arra, hogy ha kijön egy épületből vagy találkozik valakivel annak köszönni kell.

Az meg, hogy olyan flörtölősen a szemedbe nézet.. Mégis, hogy lehet flörtölve a szemedbe nézni? Kacsintott? vagy sűrűn pislogott?

Miért kell bonyolítani a nagy semmit? Kereszteztétek egymás útját, ő meg köszönt mert így illik.


Legközelebb ha köszönni fog, kérdez meg tőle, hogy miért köszön neked flörtölősen?

2016. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Kezdeményezz te beszélgetést, mert lehet picit bátortalan, de én úgy gondolom, hogy bejöhetsz neki, főleg, hogy köszönt neked. :)
2016. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Csak köszönt és közbe a szemedbe nézett ahogy illik.Nem bunkóságból mondom csak hogy értsd pl Bözsike néni sem flörtöl velem és én se vele mert köszönök neki és ő is nekem
2016. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 azt sem tudja ki vagyok, masik hazban lakik, nem tudlm te hogy vagy vele, de en nem koszongetek idegen fiuknak...

#2 koszi, majd legkozelebb megkerdezem hogy tied a kutya? És akkor elkezdunk dumalni :)

2016. szept. 14. 16:33
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 neked is, azt sem tudja ki vagyok, eloszor futottunk ossze, masik hazban lakik (lakotelep)
2016. szept. 14. 16:34
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
3# vagyok de akkor is illik köszönni ugyan már miért vagy ilyen értetlen attól hogy köszön valaki még nem feltétlen tetszel neki de mindegy csinálj amit akarsz mert én magasról leszarom ha nem érted amit mondunk
2016. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

első vagyok.

Tudod én ha egy lakóházban élek, és látom hogy valaki kijön a házból vagy éppen bemegy akkor illendőségből ha ismerem ha nem köszönök neki.

Ha bemész egy bankba vagy boltba vásárolni ott sem ismered az ott dolgozókat mégis köszön az ember.

Téged ezek szerint nem tanítottak meg a minimális illemszabályokra.

Azért mert valaki rád köszönt és a szemedbe néz, még nem jelenti azt, hogy bejössz neki vagy flörtölni akar. Egy normális ember a másik szemébe nézve köszön vagy kommunikál.

2016. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hat meg mindig nem fogja fel senki :P

1) masik hazban lakunk

2) az utcan talalkoztunk, nem a kapuban vagy valami

3) en meg mentem tovabb a mi hazunkig

2016. szept. 14. 16:42
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Aki egy kicsit is illedelmes az köszön azt hiszed nem értjük az utcán mentetek ő köszönt te is.Ennyi.De ha hülye vagy és nem érted akkor menny oda hozzá és kérdezd meg nem hiszem hogy köszönésen kívül több lett volna de ha annyira azt akarod hinni hogy tetszel neki mert köszönt kérdezd meg.Azt nem értem minek látsz bele mindent?Valószínűleg szeretet hiányos vagy és már annyira azt akarod hogy valaki szeressen hogy bármibe képes vagy a flörtölést látni.Mostmár kezdessz felbaszni hiába mondok bármit még azt hiszed hogy én nem értem.Te nem érted!

3# voltam

2016. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%

" Ma jottem haza és pont jott ki a hazbol,"


Ezt te írtad!


Nézd ezek szerint nem mi vagyunk az ostobák, hanem te mert te nem érted a lényeget!


Figyelj! Lassan írom, hogy legyen időd felfogni!

Lakóházban élsz, több lakóház van ott, vagyis lakótelep. Kijön valaki az egyik házból. Ismeretlen de már párszor láttad őt, és ő is téged. Mivel kereszteztétek egymás útját, (és ezt írtad le) a srác ILLENDŐSÉGBŐL mert ÍGY SZOKÁS köszönt neked.

Ennyi.


Mint írtam ugyanez a helyzet egy bankban is. Ha bemész a bankba mert bankszámlát akarsz nyitni, akkor odamész egy idegen nőhöz vagy férfihez aki banki ügyintéző, és mielőtt elmondanád mit is akarsz, szépen KÖSZÖNSZ. Sőt a szemébe nézel és úgy köszönsz. Így érted már???

2016. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!