Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent? Vajon tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettem este az osztálytársammal (ő fiú és 13 éves értelemszerűen én is csak lány vagyok) és írtam neki hogy szomorú vagyok és megkérdezte, hogy mi a bajom aztán elmondtam neki és azt mondta sajnálja, aztán mesélt ő is nekem, aztán nem válaszoltam azonnal és hahó-zott aztán beszéltünk még egy kicsit az egyik közös kedvenc bandánkról végül jó éjt kívánt és azt írta, hogy jót beszéltünk. Ma végül rájöttem, hogy tetszik nekem, csak nemtom hogy tetszek e neki? ez mit jelent?


13/L



2016. szept. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Semmit sem jelent. Ennél sokkal ... személyesebb dolgokról beszélgetem az egyik lánybarátommal, körülbelül egy lépésre vagyunk attól, hogy kapcsolatban legyünk, de nem vagyunk, egyszerűen csak olyan mintha a ... testvérem lenne. Egyébként neki van barátja, mégis nagyon jól kijövünk.
2016. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez szomorú....viszont ő írt rám először és érdeklődött felőlem
2016. szept. 15. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Deritsd ki, mi nem tudjuk megmondani. Beszelgess meg vele, probalj sokszor a kozelebe lenni es ki fog derulni. De ne nyomulj azert😀
2016. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

nem rosszból,de szerintem inkább tetsszen neked a matekkönyv és te is neki

Amúgy lehet hogy bejössz neki,kérdezz rá valamelyik haverjánál aki nem genya és nem mondja vissza neki :)

2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!