Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiú osztálytársamba. Nem értem mit aar szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy fiú tavaly is szerelmes voltam belé de akkor még úgy volt h csak barátok vagyunk de mostani évben egyre többször mondja h üljek az ölébe és volt bele ültem és olyan finoman karolt át és fogta a derekam mint még senki aztán tegnap is magához rántot és átölelt és mondta h na most már így jó ma meg levett az asztalról(ott ültem) és az ölebe rakott szóval nagyon furán viseledi és ne tudom h mit gondoljak... be jövök neki esetleg? vagy csak játszik velem? 14/L 15/F

2016. szept. 16. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :-)
2016. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Ha ismerném az illetőt, akkor meg tudnám mkndani a választ de így mind a kettő lehetséges.... :(
2016. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Lehet h kanos
2016. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Camorri ***** válasza:
Tuti hogy bejössz neki, de azért vigyázz vele. Mint ahogy előbb is írták, lehet hogy csak "kanos", és arra kellesz neki, hogy enyhítse a vágyait.
2016. szept. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak játszik veled de nem tudom, nem ismerem hogy milyen gyerek :D


17F

2016. szept. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat
2016. szept. 19. 06:59
 7/7 anonim válasza:
Attól függ. Meg lehet-e benne bízni stb. Ha normális akkor nem csak az van h kanos.
2016. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!