Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tettszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lany akibe szerelmes vagyok de eddig nagyon bunko voltam vele es utal engem de nekem nagyon tetszik. Hogyan érjem el hogy ugy erezzen mint en?

2016. szept. 17. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit hogy keruli a tarsasgomat pl:ha odamegyek hozza elmegy es stb. Ugyh nem tok a kozelebe ferkozni
2016. szept. 17. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel bántottad meg?

Szerintem ebbe a helyzetbe csak annyit tehetsz hogy félrehivod,bocsánatot kérsz és elmondod hogy mit érzel,vagy csak bocsánatot kérsz(de nem úgy hogy bocs oszt cső) és meglátod mennyire értékeli a bocsánatkérésed.

2016. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kicsit kedvesebb lenni vele ne hagyd hogy csak úgy átnézzen rajtad
2016. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat emgprobalom es maglatom mi ledz belole.
2016. szept. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!