Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hi! Szerintetek mit tegyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi! Szerintetek mit tegyek annak érdekében hogy egy fiú nak tettszek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 6.-as,és tavaly óta azt hiszem szerelmes vagyok egy most 8.-as fiúba!S.O.S!!!!!!Mit tegyek lehet hogy többé nem látom,mert ki tudja hova megy továbbtanulni!!!!!Akkor éreztem iránta valamit mikor tavaly a legjobb bnarátom szülinapján mivel valami keppen rokonok,felesz vagy merszeztünk,ésa barátom tuddta hogy akkor mégcsak helyesnek tartottam és tetszett!Ígyhát nagyörömömre mindenki szinte csak azt mondta hogy busziljon meg és hogy én őt!előszőr úgy gondoltam hogy hülyék,de valahpgy meggondoltam mikor azt mondták neki hogy pusziljon orron!!azóta mindha éreznék iránta valamit,ja és keringőztem os vele!izgi volt...Most idén viszont nem jött el és mivel ottalvós buli volt egész este csak rá tuddtam gondolni...szerintetek most mi van velem,és úgy túnt a fiú is élvezte azt a szülinapi bulit...

#fiú #szerelem #összezavarodottság!
2015. máj. 31. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Először tanulj meg írni,mert a fiúknak az okos,intelligens lányok tetszenek.
2015. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond el neki hogy tetsztik neked és járni akarsz vele
2015. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

^

|

2015. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1#tudom,bocs csak a tabletem most vírusos és vagy nem ír,vagy mást ír mint akarok! :-[
2015. máj. 31. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!