Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a lábam a nyakam és az...

Ha a lábam a nyakam és az alkarom szép barna de a többi helyen fehér a bőröm mit tegyek hogy az egész testem barna legyen!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy pólóban voltam kint a napon és nagyon leégett a bőröm(hamar barnulok), de csak a pólón kívűl barnultam le sajnos, mivel a póló alá nem süt be a nap :) és ez így szerintem nagyon nagyon csúnya. Mit kellene tennem hogy a bőröm mindenütt szép barna legyen? A normális válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 25. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Folytasd a napozást úgy, hogy a még fehér részeid is fedetlenek. Hamarosan hozzá fog barnulni. Naptejet használj, először magasabb faktorút, majd válthatsz alacsonyabbra. Esetleg kezdetben nagyon magas faktorú "blokkoló" krémmel kend be, ami már lesült (sűrű fehér, napsugarakat kiszűrő krém).
2016. jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél! :)
2016. jún. 26. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a testrészek lassabban barnulnak,de szépen hozzá barnítható.
2016. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!