Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek tetszene az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene az ilyen stílusú lány?

Figyelt kérdés
Aranybarna színű hajam van és kb. 5cm-el ér lejjebb a vállamtól. Sötétbarna a szemem színe. 165cm magas vagyok és 52kg. Nem mondom magam kövérnek sem vékonynak hanem olyan átlagos. Sportolok, 8 éve úszok és emiatt sajnos széles a vállam. Viccesnek és segítőkésznek tartanak. A negatív tulajdonságaim hogy haragtartó vagyok és néha flegma. Azthiszem mindent leírtam.:)
2016. szept. 18. 00:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy ?
2016. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Igen csak kép nélkül nehéz megmondani de am igen
2016. szept. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az lemaradt bocsi hogy 14.:)
2016. szept. 18. 00:41
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
hát nekem nagyon bejonnel külsőre meg nem mondom miert de bejonnek a szelesebb vállú lányok... :D a sportolás nagy előny úgyszintén, ugyanakkor nekem a haragtartosag az nem egy pozitív dolog nálam tekintve hogy en sokat pofazok és igy a nagy számok törvénye alapján is mondok véletlen rosszat és ha azert nekem napokig kell könyörögnöm hogy ne haragudjal az nekem nagyon nem megérős... a flegmasag az elmegy elvégre senki se tökéletes :D tehát így összesegeben ha ez a haragtarto dolog nem olyan mértékű amit leirtam akkor gond nélkül járnék ilyen lánnyal :) 17/F
2016. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
Az baj ha valaki alacsonyabb úgy 5 centivel ?
2016. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A negatívnál lehagytam hogy túl sokat beszélek.

Egyébként a haragtartás persze nem napokig terjed ha látom hogy tényleg sajnálja a dolgot.

Nagyon örülök ha legalább valaki szereti a széles vállú lányokat.

2016. szept. 18. 00:46
 7/24 A kérdező kommentje:
160cm? Attolfugg hany eves vagy.:)
2016. szept. 18. 00:49
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát a leírtak alapján elég unalmasnak tűnsz. Nem tudom, nekem ennél több kell, hogy megfogjon egy lány. Tudod ... értelem, olvasottság, ilyen és ehhez hasonló tulajdonságok.
2016. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Képet :D
2016. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Tetszene hát csak még fiatal vagy :D még fogsz nőni gyarapodni erősödni meg minden. A sport nagyon jó föleg ha ilyen intenzív mint az úszás abbol nem lesz bajod, hiszen manapság a sportos a sexy. A rossz tulajdonságaid meg nem is azok csak sima tulajdonságok nincs ezzel baj. Ha nem vagy hisztis akkor tökéletes barátnő alap vagy.
2016. szept. 18. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!