Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba! Segítség! Bejövök neki? Többi a leírásban!

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok egy osztályban és kb 3/4 éve tetszik egy lány aki a barátom is és jóban vagyunk. Sokszor elmond nekem bizalmas infókat. És egymás mellet ülünk is. Eléggé tabu az osztályunkban a szerelem kérdése. Az órákat általában végig beszéljük, és gyakran néz rám. Általában ha valami baja van azt nekem mondja el, és tőlem vár segítséget. Eléggé erős személyisége van, és mindenki azt mondja, hogy mi mennyire összeillenénk. Egyszer sapkába mentem be és utána egyik barátnőjével beszélgettek Messengeren és azt mondta az a lány hogy sapkában egész jól nézek ki. Nagyon szerelmes, és tehetetlen vagyok. Kérlek adjatok valami tippet, vagy írjátok le a véleményeteket, hogy szerintetek ő is érez e valamit irántam.

2016. szept. 16. 22:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 14 éves vagyok.
2016. szept. 16. 22:52
 2/6 anonim válasza:
Mondjuk hivd el valahova , majd diszkréten kérdezd meg akarná hogy ebböl barátságból lépjetek át egy párrá.
2016. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát figyelj a magabiztosságoddal kell a bizonytalan lányokat megszerezni. Ugye te is érzed h ha csak hebegsz habogsz vele akkor nem fog veled járni hanem a barát zónába jutsz viszont ha odaállsz tökösen elhívod egy randira ahol nagyon fontos h jól érezze magát és ilyen kínos csend jellegű szitukból ne legyen egy sem akkor bármi lehet :) ha jól érzi veled magát hívd el még egyszer és még egyszer és a 3. randin én már meglepném valami kis ajándékkal és bevallanám miket érzek :)) és aztán lehet az első csókot is elereszteném de ez az én véleményem csak.

Az viszont tuti h nem szabad ezt az izgulós magatartásodat mutatnod neki mint ami a kérdésedben is érződik. Egyszerűen odaállsz és vagy a suliban v valahol mintha csak a legjobb haveroddal beszélnél fociedzés után olyan nyugodtsággal randit kérsz tőle :) ez hidd el nagyon sokat számít h határozott legyél ha pedig nemet mond akkor sajnos nem tudsz mit tenni :( de azért ne add fel viszont túlzásba se vidd a próbálkozást :) remélem segítettem. sok sikert!

2016. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Helyes vagy ? És ő szép?
2016. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát a leirásod alapján friendzone-ban vagy (barátzónában) vagyis barátként néz rád... Most el kell döntened hogy mit akarsz mert ha bevallod hogy tetszik neked "úgy" akkor azzal két dolgot érhetsz el: összejöttök (de ha szakitotok szar lesz mert minden nap találkozni fogtok) vagy ha nem viszonozza az érzelmeidet akkor arra rámehet a barátságotok... nagyon nehéz döntés én mégis azt mondom hogy maradjatok barátok nem árt ha az embernek van lány barátja :) ha van még valami kérdésed ird meg privátban ;)
2016. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, bejössz neki! Egyértelmű.


De ha nem lépsz, rövidesen talál magának egy rámenős alfahímet, és mehetsz a barátzónába.


Hívd el valahová, pl. moziba, akárhová, és teljes természetességgel fogd meg a kezét. Ha kérdezi, miért fogod, mondd meg, hogy mert nem szeretnéd, ha más fogná. Ha megkérdezi, szerelmes vagy-e, feleld azt, hogy ebben a korban ez természetes, próbálja ki ő is.


Hajrá!!

2018. ápr. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!