Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy ebben a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ebben a mai világban nem létezik egy normális lány. Há mi folyik itt gyöngyösön xd. A suli 70 százaléka lány és egyik se normális? Mind beképzelt vagy számomra lehetetlen nála próbálkozni.

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normalis lanyok csak mindenki leszarja oket!
2016. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 -es..


Ez fordítva is igaz ;)

2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsőt adom
2016. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
XD itt vagyok én pl és mégse kellek senkinek... :(:
2016. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális, meg énse, meg senkise, de én ezt tudom ezér lehetek tökéletes xD
2016. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miert,talan minden lannyal beszelgettel mar a sulibol? Gondolom,a szep es nyitott lanyokat egybol elkonyveled ribinek,aki csendes es egyszerubb az nyomi...

Kifejezetten hangos vagyok,imadok beszelni es sokat foglalkozom a kulsommel. Szeretek jol kinezni,csinosan oltozni,stb. Elsore rengetegen utalnak,ellenszenvesnek tartanak. Nagyon sok embertol hallottam mar,hogy egy rossz p.icsanak hittek,es pozitivan csalodtak bennem.

Ne itelj elsore.

2016. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy számodra lehetetlen a többinél próbálkozni.Én pl normálisnak tartom magam(nem alkoholizálok,nem cigizek,tartós kapcsolatra vágyok,intelligens vagyok ,nem beképzelt ismerem a hibáimat stb).És senki nem hiszi el hogy még nem volt komoly barátom.Hogy miért?Fogalmam sincs pedig átlagosan nézek szerintem ki egyáltalan nem vagyok csúnya meg nem vagyok egy Palvin Barbi sem de mégsem keres senki.Tudod kiket keresnek?Akiknek látják hogy facebookon minden hétvégén kiirják hogy "na indulás partyzni" "másnaposság" "huu b-sszameg ugy beb-sztam tegnap , holnap meg kib-szott iskola" "like es megy uzcsibe az eselyed nalam".Szóval attól mert valaki jól néz ki, okos, jó stílusa van nem egyenlő azzal hogy nincs esélyed nála.Nincs mindenki úgy hogy ugyanolyan pasit akar maganak mint maga.
2016. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na azóta találtál?
2022. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!