Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok nekem valamilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem valamilyen hasznos tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon nagy szükségem lenne egy jó tanácsra. Az a helyzet hogy sokszor tetszik meg valaki akivel igazabol alig beszeltem/soha nemis beszéltem és ilyenkor mindig olyan csunyanak erzem magam és úgyerzem hogy örökre egyedül fogok maradni. Es nemis merek oda menni beszélgetni vele mert valami irtó nagy baromságokat tudok ilyenkor mondani. De egy ilyen fellangolas olyan sokáig tud emészteni engem es nagyon fáj. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 18. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg nincs önbizalmad, addig semmit sem tusz csinálni.

Növeld az önbizalmad, neten sok "gyakorlat" is van rá.

Az meg sosem jó, ha ilyen érzékeny vagy.

(Én is ilyen voltam)

A sok csalódás viszont "erősebbé" tett.

2016. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!