Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan fáj mindkét...

ZSANI717 kérdése:

Folyamatosan fáj mindkét bokám, mit tegyek? Valakinek volt má ilyn problémája és ha igen tuna adni valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Gyakran aláfordul a bokám. Már otopédorvosnál is voltam vele meg baleseti sebészeten is de nem találtak semmit. Annak örültem hogy nincs komoly baja de attól még folyamatosan fáj. Ezért lekellet mondanom a magassarkú cipőkről, a görkorcsolyáról, a papucsokról, szandálokról. Nem tudok vele hosszútávon futni vagy sétálni se és vannak reggelek amikor csak arra ébredek hogy fáj.

2016. júl. 27. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha módod van rá, próbáld megMRI-ztetni. Az biztosan fel tud fedezni minden olyan jellegű gondot pl. a szalagoknál, inaknál, idegeknél, ízületben, amit az ortopéd orvos fizikális vizsgálattal vagy röntgennel sem lát. Esetleg neurológushoz is elmehetsz, mert lehet idegi eredetű a fájdalom, és ő MRI-re is elküld talán. De fizetősen is lehet MRI-ztetni több helyen.
2016. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2016. júl. 30. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Forduljon gyógytornászhoz. Erősítse meg a boka körüli izomzatot és szalagrendszert. Másképp nem fog tudni újra sportolni, vagy magassarkút hordani. MRI vizsgálatra nincs szükség, aktív gyakorlatokat végezzen. Minél hamarabb elkezdi, annál hamarabb teherviselőbbé válik a bokája.


Üdvözlettel,

Szabó Klára

gyógytornász

2016. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!