Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti a szoktatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a szoktatok a fiúnak saját ruhát adni? Hogy érezze a fiú az illatotokat stb?

Figyelt kérdés
Ha igen , miért adtok saját ruhát ?

2016. szept. 19. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem volt rá alkalom... De nagyon örülnék, ha valaki ennyire szeretné az illatom :( Pl van egy fiú, akivel ha összejönnék, szerintem beköltöznék a gardróbjába... Vagy ha azt nem is engedné, elkérném minél több ruháját...

Tudod ha van valakitől egy ruhád és megszagolod, az által hogy érzed az illatát, olyan mintha ott lenne, közelebb érzed magadhoz... :,(

2016. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a csajomtól alighasznált bugyit kaptam. Így mindig velem van a puncija illata...
2016. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!