Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet beleszeretni valakibe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleszeretni valakibe, úgy, hogy az illetőt csak neten keresztül ismered?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel naponta több órát beszélgetek. Már webkameráztunk, szóval láttam "élőben". Viszont az lenne a kérdésem, hogy beleszerethetek-e így? Mert nagyon tetszik mindenhogyan...és ugye az elején csak belsőleg ismertem meg.

Úgy érzem beleszerettem, lehetséges ez?:)

Köszi!



2016. szept. 19. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Részvétem, drága barátom.

Egy idő után a távolság szét fogja cseszni ezt a ... ,,kapcsolatot"

Hogyha nem találkoztok rendszeresen, egy idő után meg fog romlani az egész.

Lehetséges, igen. Lehetséges hogy megtetszik a személyisége/teste, és szeretheted is.

Dee ... igényelni fogod a társaságát, és ha nem kaphatod meg, akkor az fájni fog. Rossz lesz.

2016. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút lehetséges!Ha látod is ,hallod is,ismered a gondolkodását,akkor majdnem biztos,hogy élőben is szimpatikus lesz.Viszont az élő találkozás után mélyül el igazán a dolog.
2016. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1...

Annyira nem vagyunk messze. Tudunk majd találkozni is, de még nem következett be.:(

Akkor igaz lehet...

Köszönöm az eddigieknek!:)

2016. szept. 19. 14:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, másfél évig tartott..nem egyszerű.. valamint ne feledd, a neten te bárki lehetsz, játszhatod a szűz Máriát, vagy Lucifert is.. Ne hogy megbánd..
2016. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom. 1 órányira voltunk egymástól, de nem volt megoldható minden hétvégén a találkozó egyéb okokból. Tökéletes volt minden, a lány vallott nekem szerelmet, én is szerelmes voltam belé. Minden jól alakult, aztán bekattant és ellökött magától ok nélkül. Nagyon megbántott, mert tudtam/tudom, hogy szeret, de mégsem akar velem lenni, csak fogalmam sincs miért..

Ahogy előttem is írták, óvatosnak kell lenni.


Remélem neked sikerül! Sok sikert :) 17/F

2016. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Sajnálom.:(

És utólag nem is mondta meg, milyen indokkal szakított? Mennyi ideig voltatok együtt?:) (bocsi, hogy faggatlak...)

2016. szept. 19. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyjából 3 hónapig voltunk együtt, de azóta se tudom, az okát, hogy miért lett vége.. Talán neki sok volt az az 1 óra, nem tudom.


Ne ebből indulj ki, ha szereted, akkor tegyél meg mindent érte! :) Sok sikert!

2016. szept. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Meg fogok tenni mindent...fontos nekem!:)

2016. szept. 20. 20:22
 9/14 anonim válasza:
Az egyik barinon hasonlóan járt mint te. Dr nem értelek titeket neten kersztunk mindenki más mint élőben. Ezt ne felejtsd el. Csak jo tnácsnak mondom.
2016. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!:)
2016. szept. 23. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!