Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki hogy szeretem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy szeretem? 15/L

Figyelt kérdés
1 éve nagyon tetszik egy srác, de ő mindenkinél csapja a szelet, én viszont nem tudom elfelejteni. Érdemes elmondanom neki? A fiúk mit szólnak hozzá ha egy lány kezdeményezik? Lányok, már mondtátok el fiúnak? Mi lett a vége?

2016. szept. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szerencses ha egy lany fut egy fiu utan.
2016. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk (akiktől kérdeztem) szinte mind azt mondta, hogy szerintük a lányoknak kell kezdeményezni. Egyébként ez hülyeség, de mivela 90%-uk ezt hiszi, ezért ez nem gáz.

Viszont szerintem hagyd rá őt, hogyha minden lányt kipróbál egy kis időre, mert akkor csak téged is összetörne. Ismerem az érzést :( .

ÉN mikor elmondtam, eleinte beszélni akart velem, de mivel eggyel felettem járt nagyon féltem, és berohantam a wc-be. És hát nem sült el ahogy akartam. VElem csak szórakozott.

NEked viszont sok sikert kívánok, hogy megkapd. DE ne nagyon éld eleinte bele magad, mert ha veled is csak játszana, akkor jönne az, hogy neked semmihez nincs kedved. ÉS az nagyon rossz időszak.

2016. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne mondd el neki. ne alázd meg magad, főleg ha mindenkinek csapja a szelet... nézd levegőnek.

30/N

2016. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kerüld az olyan srácokat, akik mindig más lányoknak udvarolnak. Rossz vége lesz a dolognak, hidd el.

Nemrég voltam ilyen helyzetben, engem is más térített észhez. Csak kihasználna téged, ahogy a többit is.

Keress egy rendes fiút.

2016. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne mond el neki, nem jó ötlet, mert megalázó lehet számodra fölleg ha nem azt válaszolja amit hallani akarsz. Kiméld meg magad ettöl,lehet hogy jobban jársz ha tényleg levegönek nézed, ha tetszel neki ugy is meg fog szólitani ha nem akkor nem kell eröltetni szerintem..
2016. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!