Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval.. Idén új suliba mentem, és az új osztályomban van egy fiú.. Nem helyes, nem is öltözködik olyan jól, mondjuk hogy normális fiú.. De én valamiért mégis nagyon édesnek és kicsit még helyesnek is gondolom.. Szóval tetszik.. Ès ilyen még nem volt velem mert én alapvetően szépnek gondolom magamat (nem beképzeltségből) de figyelek magamra nagyom, edzek, jól öltözök, arcom is szép szerintem (tényleg nem beképzeltségből, ez az igazság) és ilyen még nem volt hogy nálam úgymond "csúnyább" fiú tetszett volna.. Mindig is a nagyon helyesek tetszettek.. Szóval mit tehetnék hogy felhívjam magamra a figyelmét? Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L

2016. szept. 19. 17:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De a belsője is úgy megtetszett.. Nem tudom nagyon tetszik.. Amikor a közelembe van nem tudok mit csinálni.. Lefagyok
2016. szept. 19. 17:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy nem a külseje tetszik, hanem ami belül van :) ez a szép a szerelemben
2016. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aww :))) Mintha csak magamat látnám egy évvel ezelőtt... PONTOSAN ez történt velem... És nagyon szerelmes lettem :D Aztán egy év múlva kiderült, hogy tetszem neki, és már majdnem járni is kezdtünk, de valami elromlott... De ez nem azt jelenti, hogy neked ne lenne esélyed, én voltam a béna... :( Sőt, annál nagyobb esélyed van!! És hidd el, szuper olyanba belezúgni, aki ,,csak neked kell" ... Mert te látod benne azt a valamit amit más nem. Szóval ha észreveszed hogy tetszel neki, akkor nagyon figyelj oda, hogy mit csinálsz, nehogy elrontsd. Mert a belsője nem változik senkinek ;) Hajrá!! :)
2016. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell különleges dolog hogy felhívd a figyelmét, csak tárcsázni kell, aztán kicsöng...

Tudom hogy szar volt, ez van :/

A lényeg hogy beszélgess vele sokat, mosolyogj, nevess, keresd a társaságát, esetleg hívd el valahova, nem nagy dolgok, de sokat jelentenek. Ha egy kicsit úgymond "zöldet mutatsz neki" akkor lehet hogy jobban megnyílik, és akkor még könnyebben fog menni az egész, de ha csak vársz a csodára akkor sajnos nem fog megtörténni, vagy csak nagyon kis eséllyel.

2016. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha osztálytárs, nyugodtan kezdeményezhetsz beszélgetést vele, suli után megkérdezheted merre megy haza,vagy akármerre, és még ha nem is arra kell menned, nyugodtan lehet éppen arra dolgod:)

társalogjatok, ha keresed a társaságát, ő is észlelni fogja:)

2016. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) rendben, beszélgetni fogok majd vele.. Egyépként mosolygott már rám egyszer-kétszer, előttem ül és óra közbe egyszer csak úgy rögtön hátra fordul és ráménz.. Olyan aranyos ^^
2016. szept. 20. 06:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy semmi esélyem.. Van egy másik lány aki tetszik neki szerintem.. És a lánynak is.. Folyamatosan egymáson lógnak, viszi a csajt a hátán, cukkolgatják egymást stb..
2016. szept. 21. 15:15
 8/12 anonim válasza:
wow.. Máris feladod?
2016. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem.. De amúgy is.. Osztálytárs..
2016. szept. 22. 06:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tehetnék.. A csaj nagyon nyomul rá.. Ő meg észre se veszi meg hagyja mert ugye barátok
2016. szept. 22. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!