Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval.. Idén új suliba mentem, és az új osztályomban van egy fiú.. Nem helyes, nem is öltözködik olyan jól, mondjuk hogy normális fiú.. De én valamiért mégis nagyon édesnek és kicsit még helyesnek is gondolom.. Szóval tetszik.. Ès ilyen még nem volt velem mert én alapvetően szépnek gondolom magamat (nem beképzeltségből) de figyelek magamra nagyom, edzek, jól öltözök, arcom is szép szerintem (tényleg nem beképzeltségből, ez az igazság) és ilyen még nem volt hogy nálam úgymond "csúnyább" fiú tetszett volna.. Mindig is a nagyon helyesek tetszettek.. Szóval mit tehetnék hogy felhívjam magamra a figyelmét? Előre is köszönöm a válaszokat! 14/L

2016. szept. 19. 17:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez az amikor lekésik az ember valamiről.. Vagy éppen valakiröl..
2016. szept. 22. 06:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretnéd, akkor tegyél érte!! Ha már ennyi akadályban is elakadsz, akkor nem is tetszik igazán... Harcolj!! Meglátod, megéri!! ;-)
2016. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!