Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogyan kezeljem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy volt egy barátnőm, 5 hónapot voltunk együtt, majd szakítanom kellett vele, mert volt egy másik srác, akivel túl közel kerültek egymáshoz, és túlságosan tetszett neki a srác, annyira, hogy vele kivételezett is már. (Én megkaptam, hogy nem ér rá, meg otthon is kell lennie, de ha a sráccal találkozhatott akkor semmi ilyen probléma nem volt). És akkor most jön a lényeg. Nemrég volt egy közös összejövetel pár emberrel, és az exem kicsit sokat ivott, és úgy viselkedett velem, mintha a barátnőm lenne, megcsókolt, hozzámbújt, az ölembe ült stb. Utána szóbakerült, hogy tegyünk egy próbarandit. Aztán végül kiderült, hogy közben bele van zúgva a másik srácba, de engem is "nagyon szeret", a másik sráccal viszont aligha fog összejönni, mert az a srác meg egy másik lányba szerelmes. Én pedig az exembe. Ilyenkor mit tehetnék?

Köszönöm annak aki megtisztel azzal hogy elolvassa!

20/F.


2016. szept. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon bonyolult. Ha szeret teged akkor adjatok magatoknak egy eselyt. DE hanyagolja a masik pasit. Ha teljesen beledszeret es a masikbol ki akkor van ertelme folytatni
2016. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit félreérthető volt. Szerelmes volt belém elvileg. Aztán most meg már a másik srácba lett szerelmes, de engem "nagyon szeret"
2016. szept. 11. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
A legtisztábbnak azt látom, ha leültök és megbeszélitek normálisan. Előbb te mondod el mi a bajod és véleményed és mit vársz el, aztán ő, és közösen megegyeztek. Ezt így nem lehet. Az egyetlen megoldás a kommunikáció SZEMÉLYESEN és higgadtan!
2016. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!