Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen volt az első csókotok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
Hol volt? Hány évesen? Milyen érzés??

2016. szept. 20. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
16 éves lehettem, új suliba kerültem, és rámkattant az egyik osztálytársnőm. Találkoztunk párszor sulin kívül, de én nagyon kis betoji voltam, nem mertem volna kezdeményezni. A második-harmadik randi végén úgy helyezkedett, hogy amikor puszit akartam adni neki, szájrapuszi lett belőle. Miután láttam, hogy mosolygott, már meg mertem csókolni. Kicsit zavart, hogy mindez a suli előtt történt, ahol jöttek-mentek az emberek, de attól függetlenül jó volt. Akkori lúzerségemet jól mutatja, hogy még a következő randin sem mertem csak úgy megcsókolni, egy ideig neki kellett kezdeményeznie, ha csókolózni akart. Más fiatalok ennyi idősen már rég szexelnek, én meg letapizni sem mertem :)
2016. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon gaz.

Szep helyen. 16l. Fura

2016. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Béna. :D Metrómegállóban, 14 évesen. Akkor nagyon jó érzés volt, váratlanul ért és fontos pillanatban, imádtam. Ma annyira nem jó érzés, nem beszélek azzal a fiúval, és rengeteg fájdalmat okoztunk egymásnak a se veled se nélküled kapcsolatunkkal. Fáj.
2016. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 voltam, egy becsiccsentős este után egy fiúhaverom szállásolt el, és mivel már bőven éjszaka volt, mire hazaindultunk, sokat kellett várnunk a következő buszra. A megállóban nekiálltunk beszélgetni, lelkizni egy kicsit, majd számomra teljesen váratlanul nekem szegezte a kérdést, hogy megcsókolhat-e. Nem várta meg a választ.

Milyen volt? Őszintén szólva szar.:D Egyáltalán nem vonzódtam a gyerekhez, és ez mostanra sem változott meg. Ezen kívül a technikája annyi volt, hogy megerőszakolta a szájüregemet a nyelvével.

2016. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
8.-os voltam amikor őszi szünetben pár fiúhaverommal(17-18 évesek voltak) meg legjobb barátnőmmel elmentünk sétálni/bandázni. Egy mezőszerűrégre értünk (faluban laktam:D), ahol szénarakások voltak. Elkezdtünk beleugrálni és a fiú aki tetszett beledobott az egyik ilyen rakásba és megcsókolt. Elég jó volt, tipikusan mint a filmekben, forgott velem a világ :D de gondolom amiatt is mert akkor ő tetszett. 18/L
2016. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
16 évesen egy házibuliban, filmnézés közben, én kicsit részeg voltam, de ő nem. Először csak ültünk egymás mellett aztán fokozatosan, megfogta a kezem, átölelt és végül megcsókolt többször is. Már régóta tetszett a srác, szóval nagyon élveztem. Kicsit furcsa, mert nyelves volt és nyálas. :D Végül nem jöttünk össze, de még van esély. :)
2016. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

K'rva jó :D

Egy csaj megtetszet a nyár folyamán.

Ősszel találkoztam vele a városban. Épp arról volt szó h milyen volt a nyaralás. Azt mondtam, h jó volt, de egy valamit nem tudtam megtenni. Kérdezte, h mit? Gyorsan lesmároltam, majd azt mondtam, h ezt. Azóta még mindig kavarunk, de nem akarunk egymástól semmi komolyat

2016. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, táborban, kicsit furcsa elsőre de határozottan jó :D
2016. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 isabell10303 válasza:
100%
14 voltam, a srác udvarolt nekem fb-n végül taliztunk. Az egyik (persze hozzám közeli) parkban. Mondta, hogy mennyire lefog smárolni stb aztán élőben meg alig merte megfogni a kezem.... Jaj, banyek :D én csak röhögtem rajta, mikor megunta a cukkolásomat végülis adott egy szájrapuszit de a nyelvest azt már én adtam. És elröhögtük magunkat csók közbe , mindegyikünknek az volt az első. Főleg , hogy a srác 17 VOlt!!! :DDD jézusooom, én a mai napig szakadok azon , hogy hogy tudtam lesmárolni :DDD amúgy egész jó volt :S 15/L
2016. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

12 voltam. Nagyon jó.

Volt egy fiú aki szerettem nagyon. Elkezdett érdeklődni h kit szeretek s ezeket. S én hazudtam de észrevette. S elmondtam neki hogy szeretem. Arra magához húzott és lesmárolt. Erre azt mondta:nekem is tetszessz te

2016. okt. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!