Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy lánynak a figyelmét? Mik azok a jelek, amivel közölni tudnám, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Még elég tapasztalatlan vagyok az udvarlás területén,jó lenne,ha ellátnátok néhány tanáccsal. :)És mik azok a jelek,ha TÉNYLEG bejövök a csajnak ?


A tanácsokat előre is köszönöm ! :)


18/F



2016. szept. 20. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Igyekszem azokat írni, amik nekünk, lányoknak tetszik és imponál: :)

-Nézz mindig a szemébe, néha akár az ajkaira.

-Ha vele beszélsz, mosolyogj és légy boldog, különben a lány félreértheti.

-Hagyd szóhoz jutni, de ne csak ő beszéljen. Hidd el, érdekelni fogja a véleményed.

-Érj hozzá "véletlenül". Szörnyen aranyos dolog tud lenni.. :)

-Mondj szép dolgokat neki. Nem tudom hogy mennyire szeretnéd vele éreztetni hogy bejön, úgyhogy ez már rajtad múlik hogy hogyan bókolsz neki.

-Légy bátor, ne félj éreztetni vele hogy te éppen udvarolsz...

Hidd el, ha ezeket beveted, nyert ügyed lesz a lánynál. (Remélem)

Az pedig, hogy bejösz e a lánynak csak te tudhatod. Nem ismerjük, nem tudjuk hogyan viselkedik veled... De lényegében ugyanazokat csinálhatja (nem feltétlen) amiket leírtam.

Sok szerencsét, remélem sikerrel jársz :) 17/L

2016. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
vagy csak szimplán húzogasd a haját, ennyi idősen szerintem már simán levágja a szitut.
2016. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Menj el öreganyád baromfiudvarába, és nézd meg, mit csinál a kakas, amikor cicerézni akar. Arra tuti, hogy felfigyelnek a lányok.
2016. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy TROLLOK KÍMÉLJENEK ! Köszi :)
2016. szept. 20. 23:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen nem rossz amit az 1#-es ír, csak ha nem jössz be a lánynak akkor kb semmit sem ér. Szóval majdnem feleslegesen csinálsz magadból bohócot :/
2016. szept. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elfelejtettem,hogy TROLLOK KÍMÉLJENEK ! Köszi :)"

Na jó, akkor fordítsuk komolyra a szót. Neked nem az a dolgod, hogy felhívd magadra a figyelmet. Az a csajok dolga. Neked az a feladatod, hogy elvarázsold a csajt. Hogy elvedd az eszét. Hogy elhitesd vele, hogy te vagy az egyetlen fiú széles e világon, akinek az udvarlását érdemes elfogadnia.

2016. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

#5 Miert csinalna azzal bohocot magabol h udvarol egy lanynak?????

Inkabb utasitsa vissza ugy a lany h o megprobalta, mintha megse probalta volna amugy meg nagyobb az eselye h orommel fogodja minthogy visszautasitja

2016. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Mosolyogj ha ránézel, próbálj a tömegben is mellette lenni. (ja és nem tudom miért de a lányok szeretik a pulcsis fiúkat, mert olyan ölelgethetőek vagy nemtom)
2016. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok és szerintem is nagyon fontos amit Miquel írt :)

És inkább próbáld meg, mert aztán bánni fogod!

El igen, tényleg szeretjük a pulcsis fiúkat :D

2016. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#5: 1.Ismered a csajt?

2.Vagy esetleg te vagy ő ?

3.Belelátsz a fejébe ?

Nos,ne csak a negatív dolgot írd le,nem is válaszoltál arra,amit kérdeztem...

Miért csinálnék magamból bohócot ?

Ha nem sikerül,legalább megpróbáltam,mint ahogy írta itt valaki.

Köszönöm szépen Miquelnek és a többieknek is a tanácsokat. :)

2016. szept. 21. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!