Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác aki már nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki már nagyon régóta tetszik. Csak látásból ismerem, de nagyon bejön. Esetleg hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Odamec hozá
2016. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül elesel előtte és rá nézel utána:D Mondjuk ez lehet nem minden esetben jó:D Ha nagyon bámulod esetleg. Sőőt a legeslegjobban ha mélyen a szemébe nézel és egy őszinte mosolyt adsz neki:D Én egyszer az utcán kaptam egy ilyet egy lánytól, és egy átlagos napomból nagyon jót csinált:D Egyetlen mosoly, egy vadidegen lánytól, akit akkor láttam először és utoljára..:D
2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nézz a szemébe hosszan, hosszan, hossssszaan, hosssssssssszzan, és dugd ki a melled, segged amid van
2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keresd a szemkontaktust vele. Esetleg köszönj.
2016. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok csak iràntam érdeklődik . Szóval

-Néz mélyen a szemébe !

-Keress vele szemkontaktust!

- Semmiképp ne te kezdeményezz !

-Mosolyogly amikor ő is téged néz!

- Nézz rà majd egy kis idő múlva megint nézz màshovà , majd megint nézz rà!

-Amikor tudod , hogy rajta kesz öltözz csinosan , de ne kihívoan!

- Ha ott van hívd fel a szüleid és példàul kaptàl egy jó jegyet akkor ezt elmondod nekik elötte és ez egy jó pont.

-Kérd meg egy baràtnőd , hogy menjen ki veled a megàllóba ha tudod , hogy ott lessz és kégy laza .Add önmagad , higy emiatt tetszél meg neki.

Remélem segítettem.

2016. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárhol meglátod, csak annyit teszel h közel mesz hozza v esetleg megállsz elötte kamu telefonpotyoges, egy pillantast vetsz ra ha kozelebb kerultel.. Es ha ez megvan sztem hozzadsfog szolni v o is ad majd vmi jelet.. Nemismerek son lanyt csak latasbol, megis tetszenek ez fura meg rossz is meet tetszik de megsem tudok rola semmit... Megis megakarom kapni. Minden az elso lepessel kezdodik.. Remele tudtam segiteni am en ezeket mindig dijazom ez cuki egy lanytol 23/F
2016. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!