Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön egy srác, hogy hívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy srác, hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

idén 2.-os gimis vagyok és bejön az egyik évfolyamtársam, akivel vannak közös óráink is

kb 1 hónapja szemezgetünk, és a barátaim szerint is feltűnően sokat néz, nem vagyok egy modell alkat de ronda sem vagyok, és ezt többen is mondták(nem szülő vagy LB...)

van hogy tök jól elbeszélgetünk, de a suliban találkozunk csak és ott sem beszélünk mindig

bevállalósabb személyiség vagyok(szóval minden baromságban meg izgisebb dologban benne vagyok, még volt hogy verekedtem is..) de ahhoz gyávának érzem magam hogy kezdeményezzek, mert még 3 évet egy suliban töltünk és ha visszautasít nem akarom hogy kerülgessük majd egymást...

ha órán egyszerre szólalunk meg mindig egymásra nézünk sőt általában mindig nézzük egymást és olyankor össze is mosolygunk...

mindketten 16 évesek vagyunk, és amúgy nincs barátnője

Kérlek segítsetek!!!

köszönöm



2013. dec. 18. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amint írtad, már szemezgettek, akkor már fel is hívtad a figyelmét. Szerintem várj, ha nem akarsz beégni. Kezdeményezzen ő. Ha beszari, akkor kerülj a közelébe, beszélgessetek, aztán mintha véletlenül történne érj hozzá pl. a kezéhez, aztán meglátod mit lép erre.
2013. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha már szemezgettek, összemosolyogtok, felhívtad magadra a figyelmét :)

Ahogy az előző válaszoló is írta, várd meg amíg ő kezdeményez, de mivel most szünet lesz szerintem gyorsíts kicsit :)

Pl. Ha meglátod a folyosón mindenképp köszönj neki, oda is mehetsz hozzá, azzal az indokkal hogy megkérdezd melyik terembe lesztek, volt a lecke, feleltek-e stb.. :) Mert mint írtad van összevont órátok :)

Facebookon jelöld be, hátha rádír.. :)

Sok sikert! :)

2013. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :)
2013. dec. 19. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!