Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba akit 3-4 hónapja ismerek. Buliban már csókolóztunk, de azon kívül még semmi. Hogyan lépjek a következő szintre vele, hogyan tudjam meg mit érez irántam?

Figyelt kérdés
22 évesek vagyok, ő 20, egyáltalán nem egy pasizós típus, és ez is tetszett meg benne nagyon, hogy nem könnyen kapható. 3-4 hónapja beszélgetünk minden nap Facebookon, meg nagyon sokszor találkoztunk már, voltak közös programok is, meg kettesbe is voltunk már sokszor, baráti társaságunk is így közös lett most már, de még így nem történt semmi. Viszont 2-3x voltunk bulizni, ott viszont "enyhén ittas állapotban" csókolóztunk már. És én sokszor leirtam már neki mit érzek, stb, vittem bele humort is, de ő ilyenkor mindig eltereli a témát, vagy csak smileyval válaszol. viszont valamit biztos érezhet irántam, mert elhívom valahova, eljön velem, voltunk már moziba, stb, de valahogy mégse történik több. Van amikor próbálok közeledni felé, átölelem, puszit adok neki, stb, van amikor engedi, és úgy érzem kölcsönös a dolog, de van, amikor eltol magától. Szóval nem tudom mit érez igazából irántam, és ez nagyon zavar. Mert a szikra az megvan köztünk, csak nincs előrelépés. Mi tévő legyek? Kérdezzem meg nyíltan, hogy mit érez irántam, vagy mi legyen szerintetek?
2016. szept. 21. 04:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont úgy érez mint ahogy mutatja, felesleges izgatni magad . Tetszik neked , meg lehet hogy te is teszel neki és ennyi. Majd ki alakul , nem kell lerohanni. Azzal csak elijeszted. Mert lehet hogy rendes lány, nem az az egyéjszakás.
2016. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!